Крива крутного моменту дизельного двигуна

Подивіться на криві

Відмінний крутний момент на низьких обертах. Максимальний крутний момент у надзвичайно широкому діапазоні обертів. Та піковий крутний момент, що відповідає піковій потужності у середньому діапазоні обертів. Порівняйте наші криві крутного моменту і ви побачите різницю. Сідайте за кермо і ви відчуєте це: неймовірне прискорення, чудова тягова потужність, а також приємне кермування на крейсерській швидкості з високим рівнем паливної ефективності. 

 

Див. повну специфікацію силової лінії

Паливна ефективність дозволяє вам заощаджувати гроші, а також позитивно позначається на екології

Вбудована паливна економічність та турбота про довкілля

Збільшений ступінь стиснення в двигунах потужністю 420 та 460 кінських сил. Оптимізований турбонагнітач для двигунів потужністю 500 і 540 к. с. Кращий контроль двигуна завдяки системі безпосереднього вприскування палива та вдосконаленому програмному забезпеченню: плюс, знижене внутрішнє тертя. Все для того, щоб оптимізувати ефективність використання палива та поліпшити крутний момент двигуна та реакцію на низьких обертах. Ці переваги позначаються на прибутковості вашого бізнесу. Та зберегти довкілля.

моторне гальмо Volvo FH

Технологія моторного гальма від Volvo – VEB+

Запатентоване компанією Volvo моторне гальмо вирізняється унікальною конструкцією розподільного валу, що дозволяє розвивати величезну гальмівну потужність — до 375 кВт (510 к.с.) для D13. У комбінації з I-Shift й інтелектуальною системою круїз-контролю двигун дозволяє підтримувати більш високу середню швидкість без зниження безпеки або паливної економічності.

Екологічно чисті двигуни

Завдяки двигунам Євро 6 step C ми зробили наступний важливий крок до забезпечення екологічно чистих перевезень та зменшення впливу на довкілля. Зменшене споживання пального без зниження продуктивності. 

Потужність Volvo FH

Беріть стільки кінських сил, скільки необхідно

На вибір пропонується чотири різні рівні потужності: 420, 460, 500 та 540 к. с.

Пошук місцевого дилера

Більша потужність. Менше споживання пального

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та відчуйте потужність та ефективність нашої лінійки двигунів.

Пошук місцевого дилера