Volvo FH стала гарантом вашої продуктивності з 1993 року. І це лише початок

З моменту своєї появи 25 років тому, вантажівка Volvo FH і досі встановляє нові стандарти у галузі. Не в останню чергу з точки зору продуктивності та прибутковості вашого бізнесу. На знак цієї події всі ви отримаєте подарунок — обіцянку, що Volvo FH і надалі буде сприяти розвитку галузі. Це означатиме ще більший час безвідмовної роботи, нові революційні ідеї та рішення, що покращать безпеку та пришвидшать рух в сторону забезпечення нульового рівня викидів.

Мрія кожного водія з першого дня.
Мрія, що ніколи не зміниться

Водії — це справжні герої галузі перевезень. І Volvo FH була створена, щоб забезпечити їм безпечне, ергономічне та комфортне робоче середовище. Ми знаємо, що наші інновації змінили щоденну рутину водіїв на краще... і це лише початок. Адже, поки ми продовжуватимемо покращувати автотранспортну галузь, одна річ залишатиметься незмінною — Volvo FH завжди буде мрією кожного водія.

Історія появи Volvo FH

Історія появи Volvo FH

Робота над інноваціями, що не зупиниться ніколи. У 1993 році було випущено Volvo FH — це назавжди змінило світ перевезень. 25 років потому Volvo FH і досі розширює горизонти автотранспортної галузі. Однак успіху передував великий об'єм важкої роботи та необхідність прийняття важких рішень.

Подивитися фільм
Інновації Volvo FH

Невпинний розвиток Volvo FH

У 2018 році успішній моделі Volvo FH виповнюється 25 років. Щоб стимулювати прогрес у галузі, необхідно завжди бути попереду конкурентів. Ось декілька прикладів, як компанія Volvo Trucks стимулює прогрес автотранспортної галузі.

Дізнатися більше
Volvo FH презентаційного червоного кольору

25 революційних інновацій вантажівки Volvo FH

В момент своєї появи 25 років тому Volvo FH здійснила справжню революцію, і продовжує робити це й по сьогоднішній день. Ознайомтеся із зображеннями, які показують 25 революційних особливостей Volvo FH.

Дізнатися більше
Водії обожнюють Volvo FH

Водії обожнюють Volvo FH, а Volvo FH — водіїв.

Volvo Trucks піклується про водіїв. А водії обожнюють Volvo FH. Станьте свідком незвичайного весілля бразильського водія Гільєрме.

Подивитися фільм
Пошук місцевого дилера

Придивіться ближче до Volvo FH

Задайте питання. Знайдіть деталь. Замовте послугу. Оберіть ідеальну для себе вантажівку. Все це можливо з підтримкою місцевого дилера Volvo Trucks.

Пошук місцевого дилера