Неймовірні ходові якості

Оновлені конструкції. Перероблений кермовий механізм. Та шасі з функціями, що створюють новий стандарт у галузі виробництва вантажівок. Коли ми розробляли нову Volvo FH, ми не лише покращили ходові якості. Ми просто змінили їх.

Кермування з неймовірним рівнем контроллю та з мінімумом зусиль - ключ до більшої ефективності. Та кращого рівня безпеки. Тому сідайте за кермо, пристібуйтесь та насолоджуйтесь кермуванням вантажівки, ходові якості якої не відризнити від спорткару.

Справжній тест на керованість вантажівки відбувається за зустрічі з іншою вантажівкою, на повороті, за швидкості 80 км/год. Для Volvo FH скласти його не складає жодних проблем.

Стефан Аксельсон

Менеджер – відділ з питань керованості та водіння, Volvo Trucks

Незалежну передню підвіску і систему Динамічного управління від Volvo поєднали, щоб досягти видатних стійкості, керованості і маневреності

Функції світового класу

Дві технології. Дві віхи у галузі виробництва вантажівок. Незалежня передня підвіска та система динамічного керування від Volvo забезпечують неймовірну стійкість та контроль за будь-якої швидкості, а також надзвичайну легкість маневрування - ви можете керувати вантажівкою лише одним пальцем. Разом, вони виводять ходові якості важкої вантажівки на абсолютно новий рівень.

Зустрічайте незалежну передню підвіску
Покращена підвіска шасі і амортизатори забезпечують м'яку їзду

Все оптимізовано

Коли йдеться про ходові якості, невеликі зміни можуть мати велике значення. Ми обладнали Volvo FH потужнішими підвісними пружинами, та оптимізували їх розташування. Також змінили кут установки амортизаторів, щоб відвести удари від шасі. У підсумку, наші оптимізації покращили демпфірування рискання на 100%. Таким чином забезпечуються стійке, стабільне та безпечне кермування на будь-якій дорозі.

Переглянути наші вдосконалення шасі
Пошук місцевого дилера

Не обов'язково вірити нам на слово

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та відчуйте надзвичайні ходові якості на власному досвіді.

Пошук місцевого дилера