Відгуки водіїв вантажівок про інтер'єр кабіни

Свято для водіїв вантажівок

Кожен компонент та кожне можливе місце для зберігання продумані до найменших подробиць, аби забезпечити вам максимум комфорту – чи то за кермом, під час відпочинку або міцного сну на ліжку.
Контейнери для зберігання речей в кабіні Volvo FH

Один кубічний метр додаткового простору

Завдяки спрямленим переднім стійкам, низькому кожуху моторного відсіку та вищій стелі нам вдалося забезпечити у кабіні цілий додатковий кубометр, або 12% простору. Є й хороші новини для високих водіїв — висота сягає неймовірних 220 см і дозволяє встати в повний зріст.

Бажаєте дізнатися більше? Ознайомтеся зі специфікаціями кабіни

Безліч місця для ваших речей

Тепер у вашому розпорядженні 300 літрів додаткового місця для зберігання. Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. Також у кабіні є велика кількість продуманих відділень для дрібних речей.

Ліжко в кабіні Volvo FH

Ширше та більш комфортне ліжко

Нижнє спальне місце ширше на 40 мм з боку голови та на 55 мм у середній частині. Ви навіть можете обрати собі полицю, що нахиляється під кутом 55°, з ручним або електронним управлінням. Вона ідеально підходить для відпочинку, читання або перегляду телевізора.

Інтегрована система охолодження I-ParkCool

Вбудований стоянковий охолоджувач

Неймовірна функція охолодження, що не шкодить внутрішньому простору або аеродинаміці. I-ParkCool - це вбудований стоянковий охолоджувач, який контролює температуру вночі та дозволяє економити пальне вдень.

Дізнайтеся більше про I-ParkCool
Вбудована шафа в кабіні Volvo FH

Електрична сушарка

Електрична сушарка встановлюється на верхньому спальному місці або стінці кабіни та дозволяє швидко сушити одяг, рушники та взуття. Вона економно споживає електроенергію, тиха і легко складається для зберігання.

Вид кабіни Volvo FH зсередини

Інтелектуальна та комфортна система керування

Завдяки керму з можливістю регулювання та нахилу до 20° вести вантажівку ще комфортніше. Положення керма зручно регулюється за допомогою педалі, яку ви можете легко прибрати, аби вона не заважала входу до кабіни та виходу з неї.

Сидіння, краще у своєму класі

Діапазон регулювання сидіння відповідає світовим стандартам. Діапазон регулювання — на 24 см вперед та назад і на 10 см вгору або вниз. Нова форма також забезпечує неймовірну бокову поперекову підтримку та покращену підтримку для ніг для високих водіїв.

Панель приладів Volvo FH

Система електронного контролю клімату ECC з датчиками контролю якості повітря

Електронна система клімат-контролю вирізняється наявністю покращених дефлекторів та численних датчиків і фільтрів, що очищують повітря до того, як воно потрапить у ваші легені. Результатом є неперевершена якість повітря, покращене відтаювання та вентиляція без протягів.

Сервісна та інформаційно-розважальна система

Сервісна та інформаційно-розважальна система

Зручна навігація, Dynafleet, покращені комунікаційні функції та якість аудіосистеми. Інтегрована система від Volvo Trucks для доступу до послуг, інформації та розваг об'єднує всі функції під єдиним інтерфейсом — семи-дюймовим сенсорним екраном. Управління здійснюється вручну, голосовими командами або кнопками на кермі.

Пориньте у вимір нових технологій від Volvo Trucks.

Легкий у використанні інструмент

Легкий у використанні

Полегшує управління послугами та інформаційно-розважальною системою. Відчуйте переваги: покращене та безпечніше водіння, простіша навігація та більш ефективне управління автопарком.

Ця система поєднує аудіо-розважальну систему салону з функціями Dynafleet і навігації.

Інтеграція службової та інформаційно-розважальної системи означає, що ними стало легше користуватися. Торкніться екрану, натисніть кнопку на кермі або дайте голосову команду. Як буде зручно вам.

Люк у даху у Volvo FH

Безпечний люк

Люк з тонованого скла додає легкості та повітряності інтер'єру кабіни, а також візуально збільшує її. Крім того, його можна використовувати у якості аварійного виходу. Він також обладнується сонцезахисним козирком, протимоскітною сіткою та додатковими електронними приладами.

Пошук місцевого дилера

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.

Пошук місцевого дилера