Чудове рішення для вивозу сміття та виконання міських перевезень

Ззовні вантажівка виглядає як звичайна Volvo FE. Але під капотом нової Volvo FE CNG криється новий двигун Євро 6 з використанням технології свічки запалювання, який працює виключно на стисненому природному газі або, що більш бажано, на стисненому біогазі.

На додаток вантажівка оснащена автоматичною трансмісією. А отже її продуктивність та ходові якості нічим не поступаються звичайній Volvo FE. В той же час вантажівка чудово підходить для виконання перевезень на короткі відстані з великою кількістю зупинок — наприклад, вивозу сміття або здійснення міських перевезень. 

Багато міст у всьому світі шукають альтернативу вантажівкам, які працюють на дизельному паливі. Часто використання відновлювальних видів палива — обов'язкова умова для успішного підписання контракту, особливо якщо це стосується сфери вивозу сміття. З появою Volvo FE CNG ми можемо запропонувати компаніям, які займаються перевезеннями в умовах міста, вантажівку, що чинить набагато менший вплив на оточуюче середовище.

Крістіна Ерікссон

начальник відділу з розробки вантажівок на альтернативних видах палива, Volvo Trucks

Метановий газ при згорянні не має запаху. При цьому виділяється дуже мала кількість шкідливих речовин. Якщо метан був отриманий з біогазу, тобто з органічних матеріалів, рівень викидів двоокису вуглецю скорочуються на 70 відсотків у порівнянні з вантажівками, що працюють на дизельному пальному. 

Фактично в ньому настільки незначна кількість твердих часток, що достатньо лише потрійного каталізатора. Сажовий фільтр не потрібен. Не потрібна й рідина AdBlue. 

Двигун FE CNG згідно стандарту Euro6

Розробки у сфері використання палива були доповнені функціями, що перетворюють Volvo FE у потужну та надійну вантажівку.

Двигун FE CNG згідно стандарту Euro6. 
Потужність: 320 к.с. Значення крутного моменту: 1356 Н*м. Вантажівка FE CNG може оснащуватися газовими баками 2x4 або 2x3. Баки для стисненого природного газу встановлюється по обидва боки шасі. Робочий діапазон за оптимальних умов їзди складає 400 км при перевезенні легких вантажів і до 250 км при зборі важких відходів.

Автоматична коробка передач
На додаток до нового газового двигуна, Volvo FE CNG обладнана повністю автоматичною коробкою передач. В результаті показники продуктивності та ефективності вантажівки нічим не поступаються звичайній Volvo FE.

Метановий газ — це паливо, що в довгостроковій перспективі стане стійкою альтернативою дизельному пальному. Сьогодні розробка норм та створення правильних умов для позитивного розвитку цього напряму залежить від різних сил, представлених у суспільстві.

Ларс Мертенссон

Директор відділу Охорони довкілля компанії Volvo Trucks

Крива крутного моменту двигуна Volvo FE CNG

G9K320 – Потужність/крутний момент

Volvo FE CNG (стиснений природний газ) була розроблена насамперед для діяльності, пов’язаної з короткими циклами водіння, де має місце велика кількість рушань та зупинок.

Двигун

  G9K320
Макс. потужність при 2000-2100 об./хв. 320 к.с. (239 кВт)
Максимальна кількість обертів 2200 об./хв.
Макс. крутний момент при 1300-1400 об./хв. 1356 Н*м
Кількість циліндрів 6
Об‘єм 8,9 дм3
Хід поршня 144,5 мм
Діаметр циліндра 114 мм
Ступінь стискання 12:1
Економічний діапазон обертів 1200-1700 об./хв.
Масляний фільтр Повнопотоковий
Ємність масляної системи 27,6 л
Ємність системи охолодження 12,4 л
Суха маса (основний двигун) 373 кг
Напруга двигуна 12 В
Напруга стартерного двигуна та вантажівки 24 В
VT

Спробуйте самі

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий розповісти вам про всі функції та переваги Volvo FE CNG.

Пошук місцевого дилера