Ми знаємо, що коїться на дорогах. Ми знаємо, як виглядають аварії. Саме тому ми проводимо так багато додаткових випробувань, які за законодавством зовсім не обов'язкові.

Карл Йоган Алмквіст

Директор з безпеки руху і продукції, Volvo Trucks

Інтер'єр

Безпечна посадка у кабіні Volvo FE

Безпечна посадка

У кабіні Volvo FE водій почуває себе під надійним захистом. Кріплення сидіння та усю конструкцію кабіни було підсилено та випробувано у жорстких умовах, які висуваються до усіх наших кабін.

Система alcolock Volvo FE

Система Alcolock (антиалкогольний блокіратор)

Заявіть однозначно — алкоголю немає місця на дорозі. На автомобіль може встановлюватися система Alcolock (антиалкогольний блокіратор), що стане беззаперечним свідченням вашого серйозного ставлення до безпеки дорожнього руху в очах ваших водіїв і замовників.

Кабіна Volvo FE з низьким порогом

Кабіна з низько розташованим входом

Версії з низьким порогом не лише полегшують вхід і вихід з кабіни. Вони також забезпечують набагато кращий огляд.

Вбудований пасок безпеки Volvo FE

Вбудований пасок безпеки

Близько половини летальних наслідків у вантажівках можна було б уникнути, якби люди користувалися пасками безпеки — факт, який варто взяти до уваги, коли ви наступного разу вирушаєте в дорогу. У новій Volvo FE паски безпеки вбудовані у сидіння.

Екстер'єр

Система протипідкатного захисту Volvo FE

Системи протипідкатного захисту

Вбудовані спереду, ззаду і по бокам, вони захищають інших учасників руху при зіткненні. Ця система запобігає затисканню дрібних транспортних засобів під вантажівкою у випадку зіткнення.

Освітлення Volvo FE

Освітлення

Інтелектуальна система освітлення передніх фар у компактному виконанні. Передні фари і денні ходові вогні інтегровані у вантажівку. Вантажівка завжди буде помітна іншим учасникам дорожнього руху. 

Кругова оглядовість Volvo FE

Кругова оглядовість

Це має дуже важливе значення для руху в міських умовах. Volvo FE обладнано оптимальним комплектом дзеркал; автомобіль має велике лобове скло з низькою нижньою кромкою і додаткові віконця у дверях. Таким чином ви можете бачити усе, що відбувається навколо вашого автомобілю.

Системи активної безпеки Volvo FE

Системи активної безпеки

Ваша вантажівка допомагатиме вам. Ознайомтеся з коротким оглядом систем активної безпеки, які використовуються у Volvo Trucks. 

Обговорення питань безпеки Volvo FE

А що як?

Наш директор з безпеки руху та продукції ділиться секретами наших систем активної безпеки та порядку їх роботи.

Пошук місцевого дилера

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок. 

Пошук місцевого дилера