Система I-Shift покращує продуктивність

I-Shift – найбільш інтелектуальна система перемикання передач у портфоліо нашої компанії

Завдяки своїй простоті, надійності та надзвичайній ефективності технологія I-Shift змінила галузь перевезень. Водії люблять її за відсутність жорсткого зчеплення та важелю перемикання передач, а також своєчасну автоматичну зміну кожної передачі. Крім того, вона дозволяє заощадити до 5% пального, тому оператори люблять I-Shift не менше.

Кабіна Volvo FE — для високого рівня комфорту і продуктивності

Ідеальне робоче середовище та місце для відпочинку

З моменту, коли ви піднімайтеся до дверцят Volvo FE (за допомогою покращеного входу) та закінчуючи посадкою на місце водія – всі елементи вантажівки спрямовані на максимальне покращення вашої продуктивності у дорозі. Та забезпечення високого рівня комфорту у кінці робочого дня.

Зазирніть усередину кабіни
Рушієм Volvo FE є двигун D8K.

Більше потужності

350-сильний двигун D8K робить Volvo FE ще більш потужним, ніж будь-коли раніше. Це дозволяє водіям робити більше за менший час. Більше здатності бути продуктивними.

 

Ознайомтеся зі специфікаціями силової лінії
9-тонний передній міст збільшує вантажопідйомність.

Додаткова тонна на передньому мості

Новий передній міст витримує навантаження до 9 тон — на тонну більше, ніж раніше. Це означає більшу вантажопідйомність або просто придатність для ширшого діапазону задач. Та зробити вас ще більш продуктивними.

Ознайомтеся зі специфікаціями шасі
Dynafleet дозволяє збільшити продуктивність по максимуму

Dynafleet – максимально збільште свою продуктивність

Місцезнаходження, вантаж та показники. Час роботи водія. Звіти з обсягу викидів. Споживання пального. Система Dynafleet надає важливі дані про кожну вашу вантажівку у режимі реального часу, що дозволяє збільшити прибутковість та приймати найбільш вигідні для бізнесу рішення

Пошук місцевого дилера

Будьте продуктивнішими

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Він точно знає, як максимально збільшити вашу продуктивність та продуктивність вашого бізнесу.

Пошук місцевого дилера