Розширений діапазон потужностей для Volvo FE.

Тепер ДО 350 К.С.

Тепер двигун D8K доступний з потужністю 350 к.с. і максимальним крутним моментом 1400 Н·м. Він розширює сферу застосувань Volvo FE і дозволяє використовувати його для вибагливих розвезень, вивезення сміття і простих будівельних робіт. Одинарна вантажівка з двома або трьома мостами, з причепом або без — Volvo FE має потрібні потужність і крутний момент. 

Двигуни D5K і D8K можуть працювати на альтернативному паливі

Готовий для використання альтернативного пального

Одна модель вантажівки. Багато типів палива. Volvo FE надає вам можливість обрати із кількох альтернативних типів палива саме той, що підходить для ваших задач. Та збереже довкілля.

СПГ
Зменште ваші викиди CO2 на 70%. Без зниження продуктивності. 9-літровий двигун на стисненому природному газі (СПГ) має потужність 320 к.с. та крутний момент 1356 Н·м.

HVO
Усі двигуни D8K можуть працювати на синтетичному дизельному паливі — HVO (гідрована рослинна олія). І та сама вантажівка може працювати й на звичайному дизельному паливі.

RME
Один із варіантів двигуна D8K320 може працювати на чистому біодизелі — (метилові ефіри рапсової олії).

Плавна крива крутного моменту — кращий опис продуктивності двигуна Volvo FE

ПОДИВІТЬСЯ НА НАШІ КРИВІ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Відмінний крутний момент на низьких обертах. Відмінна реакція та максимальний крутний момент до 1400 Н·м. Порівняйте наші криві крутного моменту і ви побачите різницю. Сядьте у кабіну і відчуйте на собі — неймовірний розгін, відмінну керованість на низьких швидкостях та першокласну тягову потужність.

Див. специфікації наших силових ліній
Механізми відбору потужності для навантажувально-розвантажувального обладнання

Механізми відбору потужності

Збільште потужність навантажувально-розвантажувального обладнання. Механізми відбору потужності дозволяють передавати зусилля з двигуна на окреме приладдя, наприклад, кран чи бетонозмішувач. Вантажівка Volvo FE може обладнуватися декількома механізмами відбору потужності, що можуть бути пристосовані до ваших потреб.

Див. специфікації механізмів відбору потужності

Екологічно чисті двигуни

Наші двигуни стандарту Euro 6 — це важливий крок до забезпечення екологічно чистих перевезень та зменшення впливу на довкілля. Показники потужності та паливної ефективності відповідають показникам моделей стандарту Euro 5, однак на додаток нам вдалося вдвоє зменшити рівень викидів твердих частинок, а обсяг викидів оксиду азоту – майже на 80%.

Рішення для Євро 6 від Volvo

Як це працює

1. Двигун
Нові компоненти двигуна забезпечують кращий потік газу та оптимальну температуру викидних газів при їхньому потраплянні до системи додаткового очищення.

2. Сьомий інжектор
Спеціальний інжектор дизельного пального використовується для регулювання теплообміну каталізатора окислення дизельного пального та забезпечує ефективність сажового фільтра та належну функціональність системи вибіркової каталітичної нейтралізації.

3. Дизельний каталізатор окислення (DOC)
Дизельний каталізатор окислення виробляє NО2, необхідний для ефективного спалювання твердих часток у сажовому фільтрі. В умовах холоду він також виробляє тепло, необхідне для регенерації.

4. Дизельний сажовий фільтр (DPF)
Фільтр поглинає і утримує тверді частки (ТЧ), аж доки вони не будуть спалені в процесі регенерації. Регенерація здійснюється автоматично без потреби вашого втручання.

5. Селективне каталітичне відновлення (SCR)
У зоні змішування до відпрацьованих газів вприскується рідина AdBlue. Реагуючи у присутності каталізатора, оксиди азоту (NO2) ефективно перетворюються на нешкідливі газ азот і воду.

6. Амоній-каталізатор (ASC)
Останній етап перед вихлопною трубою, де видаляються залишки аміаку (NH3) (якщо вони є).

Пошук місцевого дилера

Потужна їзда

Випробуйте швидкодію двигуна D8K на власному досвіді. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.

Пошук місцевого дилера