Дизайн для міських умов

Характерні V-подібні фари — доказ приналежності до сім'ї Volvo

Яка б не була задача. Адреса. Час. Volvo FE завжди доречна. А прямі форми її кабіни та унікальні фари V-подібної форми є черговим доказом приналежності вантажівки до сім'ї Volvo.

Безпечний і комфортний інтер'єр нової Volvo FE

Всередині кабіни все спрямовано на забезпечення безпеки та комфорту. Простір кабіни, сидіння, місця для зберігання – все розроблено спеціально для вас. А завдяки ергономічному розташуванню засобів керування все завжди буде у вас під рукою.

I-Shift для Volvo FE

Інтегрована система паливної ефективності

Особлива конструкція двигуна. Інтелектуальна трансмісія I-Shift. Та десяток сервісів для заощадження палива. Volvo FE – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.

Скільки ви змогли б заощадити?
Час безвідмовної роботи дорівнює прибутковості

Більше часу безвідмовної роботи

Наші сервіси та інновації дозволяють уникнути простоїв. А якщо останні все-ж стаються, вони зменшують час простою до мінімуму. Це дуже просто та надзвичайно важливо.

Як ми втілюємо це у життя
Volvo FE, розроблена для прибуткових розвезень

Збільшення продуктивності

Починаючи від входу у вантажівку, що був розроблений з урахуванням потреб галузі перевезень, та закінчуючи сучасною системою управління автопарком – Volvo FE спрямований на забезпечення максимальної продуктивності.

Будьте продуктивнішими
Volvo FE: надзвичайно безпечний

Надзвичайно безпечний

Набір неймовірних засобів безпеки. Та кабіна, спроектована, щоб забезпечити вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Безпека понад усе
Volvo FE пропонує надзвичайну маневреність

Простий вихід зі складних ситуацій

Ви у скрутному положенні? Завдяки невеликому діаметру повороту, системі переключення передач та ергономічному положенні сидіння та приладів Volvo FE вирізняється неймовірною маневреністю.

Подивіться на маневреність у справі
Пошук місцевого дилера

Придивіться ближче до Volvo FE.

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FE. Після цього зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.

Пошук місцевого дилера