ОТРИМАННЯ ЗГОДИ НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

1. Обробка персональних даних і ціль обробки Компанія Volvo Lastvagnar AB (Volvo Trucks), ІНПП 556013-9700 (далі «Компанія»), що розташована за адресою Gropegårdsgatan 405 08, Готенбург, Швеція є оператором персональних даних і відповідає за обробку ваших персональних даних. Компанія, в рамках своєї діяльності, обробляє ваші персональні дані; наприклад, ваше прізвище, назву компанії, адресу, номер телефону, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти й інші контакті дані, які ви надаєте Компанії в якості клієнта. Інформація буде використовуватися для обробки та задоволення ваших інформаційних запитів щодо доступності вантажівок, а також у цілях відстеження, оцінки та розвитку відношень з клієнтами, наприклад для розробки прямих маркетингових кампаній Компанією та нашими дилерами (як у межах, так і за межами групи Компанії).

2. Передача персональних даних Координація та передача персональних даних може здійснюватися як на території, так і за межами території Європейського Союзу, до групи компаній Компанії, наших дилерів та інших підприємств, з якими Компанія співпрацює на постійній основі, в цілях, вказаних вище.

3. Доступ Ви отримуєте безкоштовний доступ до ваших записів кожного календарного року. Для цього вам необхідно відправити нам письмовий запит. Запит необхідно підписати належним чином і відправити поштою за адресою, вказаною нижче. Відповідно ви не можете здійснити запит про доступ до ваших даних по електронній пошті. Volvo Lastvagnar AB (Volvo Trucks) Att: Відділ обслуговування клієнтів, 405 08 Готенбург, Швеція

4. Видалення даних Ви можете здійснити запит по видалення, блокування та знищення персональних даних, які оброблялися Компанією.

5. Згода Користуючись нашою послугою підписки, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних у відповідності до положень, зазначених вище.