Trucks

СПЕЦИФІКАЦІЇ КАБІНИ ДЛЯ VOLVO FMX

Розміри кабіни

 

Денна кабіна
Денна кабіна (FMX-DAY) з комфортним ергономічним місцем водія. Внутрішня висота 164 см: 120 см над кожухом моторного відсіку.

Низька денна кабіна
Низька денна кабіна (FMX-LDAY) потрібна для такого обладнання, як холодильні кузови, кузови для використання в шахтах, насоси та крани. Внутрішня висота 148 см: 104 см над кожухом моторного відсіку.

Спальна кабіна
У спальній кабіні (FMX-SLP) може зручно розміститись одна особа. Внутрішня висота 164 см: 120 см над кожухом моторного відсіку.

Низька спальна кабіна
Низька спальна кабіна (FMX-LSLP) зі зниженим дахом і підвіскою кабіни забезпечує додаткове місце для вантажу понад кабіною. Внутрішня висота 148 см: 104 см над кожухом моторного відсіку.

Кабіна Globetrotter
Кабіна Globetrotter (FMX-HSLP), у якій можуть зручно розміститись одна або дві особи. Кабіна Globetrotter вирізняється додатковим місцем для зберігання речей у верхній частині кабіни. Внутрішня висота 201 см: 157 см над кожухом моторного відсіку.

Кабіна для екіпажу
Кабіна для екіпажу має вдосталь місця, щоб вмістити додаткових пасажирів — до 7 осіб. Внутрішня висота 1590 мм.

Особливості кабіни

 

Чотириточкова підвіска кабіни
На вибір пропонуються повністю механічна, передньо-механічна, задня-пневматична або повністю пневматична підвіски. 
Повітрозабірники
Повітрозабірник, розташований з лівої сторони, доступний у високій або низькій конфігураціях.
Кольори кабіни
На вибір пропонується близько 650 варіантів кольорового оформлення. 
Сидіння водія
Обирайте між трьома різними рівнями комфорту: Progressive (оксамит або шкіра), Dynamic (текстиль) і Robust (вініл). Загальний діапазон регулювання сидінь вперед-назад складає 200 мм і 100 мм по вертикалі. У стандартній комплектації сидіння водія обладнано підголівником, існує можливість регулювання вперед-назад, складання спинки сидіння вниз або її відкидання, регулювання по вертикалі і регулювання вперед-назад. Крім того, на нього можуть встановлюватися опора для попереку і механізм регулювання кута установки сидіння. 
Сидіння пасажира
Обирайте між трьома різними рівнями комфорту: Progressive (оксамит або шкіра), Dynamic (текстиль) і Robust (вініл). Обидва можна замовити з оббивкою за вибором. Пасажирські сидіння у стандартній комплектації обладнані підголівниками.
Ліжка
Розміри нижнього ліжка 70×200 см. Неймовірно комфортний матрац завтовшки 16 см з пружинними блоками. Три варіанти твердості: м’який, напівм’який і твердий. Крім того, на вибір пропонуються два варіанти чохлів для матрацу: вони покращують рівень комфорту під час сну і полегшують заправляння спального місця. Розміри верхнього ліжка «Comfort»: 70×190 см або 60×190 см (опція для кабіни Globetrotter).

Місце для зберігання речей всередині кабіни
Над лобовим склом розташовані два відділення для зберігання речей, обладнані ролетами, а також чотири ISO-відділення, одне з яких призначене для тахографа (два ISO-відділення в низьких кабінах). Під ліжком спальної кабіни та кабіни Globetrotter є два великих місця для зберігання, що відчиняються ззовні, та одне велике місце для зберігання (44 літри), для доступу до якого треба підняти матрац і козирок. У спальній зоні знаходяться два відділення для журналів та дрібних речей. На панелі приладів розташовані чотири відкритих відділення, невеликий контейнер, відділення з відсіком DIN, відділення з поглибленням та тримач для пляшок. Денна кабіна може бути обладнана місцем для зберігання на 60 літрів з ролетами для касок, ланч-боксу тощо.
Зовнішні відділення для речей
За пасажирським сидінням і сидінням водія знаходяться речові відділення, доступні зовні.
Люк у даху
Кабіну обладнано люком у даху, що відкривається на 50 мм. З внутрішньої сторони розташований перфорований сонцезахисний козирок, який при відкритті люку також виконує роль москітної сітки. Управління люком у даху можливе в ручному або електричному режимі (опція). Також доступний люк зі сталі, призначений для сфери будівництва або суворих умов експлуатації.
Кермо
Двох розмірів — 450 мм або 500 мм у діаметрі залежно від специфікації вантажівки. Висота керма може регулюватись у діапазоні до 90 мм, а кут — у діапазоні до 28°. Завдяки можливості нахилу (опція), кермо можна відрегулювати по вертикалі у діапазоні від –5° до +15° — це дозволяє підвищити рівень комфорту водія. Кермо можна замовити з подушкою безпеки або без неї. В цілях безпеки та збільшення комфорту на кермі знаходяться органи управління системою круїз-контролю, звуковим сигналом, телефоном, а також функціями приладового та бокового дисплеїв.
Система кондиціювання повітря
Існує дві альтернативні системи кондиціювання повітря, які задовольнять усі ваші потреби:

  • Система кондиціювання повітря з ручним управлінням (MCC).
  • Система кондиціювання повітря з автоматичним управлінням (ECC/ECC2).

Кліматичну систему також може бути доповнено стоянковим обігрівачем кабіни і двигуна.

Оббивка сидіння

Міцна

Вініл

Динамічність

Текстиль

Progressive

Оксамит або шкіра

Всі сидіння класу «Сomfort» доступні у версії з вентиляцією.

 

Оббивка стінки

Міцна

Вініл

Динамічність

Текстиль

Progressive

Текстиль

ВІДЧУВАЙТЕ СЕБЕ ЯК ВДОМА

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.