Trucks

Рельєф місцевості не стане вам на заваді

Екстремальна мобільність Volvo FMX

Якщо дорога вкрита піском або багном, єдиний спосіб уникнути неприємностей — не зупинятися. Передній ведучий міст з автоматичним контролем тягового зусилля (ATC) та дорожній просвіт до 300 міліметрів гарантують, що ви можете зробити це. У Volvo FMX в конфігураціях 4×4, 6×6, 8×6 і 10×6 ця функція автоматично підключає передній міст у той самий момент, коли він вам потрібен, і відключає, коли ні. Існує цілий спектр опцій для вашого Volvo FMX для полегшення життя на пересіченій місцевості.

Ведений передній міст

Ви можете придбати свій Volvo FMX із ведучим переднім мостом в конфігурації 4×4, 6×6, 8×6 або 10×6 — щоб складний ландшафт ніколи не зупинив вас. Передній ведучий міст розміщений так, щоб забезпечити вантажівці кращий кут наїзду. Створений бути сильним і елегантним. Є інтегрована паралельна тяга за балкою мосту, що дозволило зробити найнижчою точкою міцний картер моста, а також суттєво покращити дорожній просвіт при повному завантаженні вантажівки.

Задня пневматична підвіска

Наша задня пневматична підвіска, створена для будівельних вантажівок, забезпечує дорожній просвіт до 300 міліметрів. Пружинні елементи, пневматичні опори та стабілізатори розміщені на верхній частині ведучого моста. Результат? Ви отримуєте дорожній просвіт ресорної підвіски та комфорт і ефективність пневматичної. Пневматична підвіска сприяє оптимальному тиску на кожній задній міст, і, відповідно, забезпечує кращу силу зчеплення. Крім того, пневматична підвіска передає менше вібрацій на вантажівку. У результаті зростає рівень комфорту та середня швидкість, що позитивно позначається на вашій продуктивності (згідно наших тестів, швидкість зростає на 5-10 км/год). А зменшення шкоди від вібрацій дозволяє покращити час безвідмовної роботи.

Готовність до роботи

Рушаючи в гору, функція допомоги при рушанні на підйомі утримує вантажівку на місці, поки силовий агрегат не розів'є момент. Якщо ви забуксували, є Rock Free — це функція I-Shift, яка дозволяє розгойдувати вантажівку натисканням акселератора, поки вона не рушить.

Автоматичне утримання (Autohold) в будь-якому напрямку

Загальмуйте свою вантажівку до повної зупинки, і функція Autohold допоможе утримати її, доки не знадобиться відновити рух. Ця функція працює незалежно від напрямку руху: вперед, назад, вниз чи вгору – або по рівній поверхні.

Системи підтримки водія 

Керування однією педаллю на пересіченій місцевості

Функція I-Shift Terrain Brake дає змогу керувати на пересіченій місцевості на низьких швидкостях, керуючи дросельною заслінкою двигуна, та колісними гальмами за допомогою лише педалі газу. Вам не потрібно торкатися педалі гальма, і ви можете зупинити свою вантажівку на кам'янистій поверхні без ризику зісковзування колеса.

I-Shift

Потрібно з'їхати з дороги?

Зверніться до свого дилера, щоб адаптувати вантажівку, яка проїде всюди.