Trucks

Готовий до дії — і відпочинку

Інтер'єр кабіни Volvo FMX

За кермом Volvo FMX ви керуєте. Тепер у вас більше контролю, краща підтримка та більше місця, ніж будь-коли раніше. Це місце підлаштоване для вашої продуктивності.

Увійдіть у кабіну Volvo FMX, і ви почуватиметеся як удома, але все ж інакше. Вашим першим враженням буде, скоріш за все, те, що він просторий і світлий. Всі три версії кабіни пропонують більше місця.

Сівши за кермо ви знайдете все там, де очікуєте. Завдяки функції нахилу кермової колонки ви знайдете ідеальне положення керма, а ваша рука природно лягає на новий важіль перемикання передач I-Shift, акуратно вбудований в сидіння. Оглядовість навколо вантажівки важко перевершити; лінія дверей низька, поверхні вікон великі і кожен кут інтер'єру призначений надати вам повний контроль.

Крім цього, весь інтерфейс водія новий — розроблений, щоб допомогти вам тримати руки на кермі, а увагу — на дорозі. Надає вам повний контроль над усім, що потрібно, щоб виконати свою роботу точно та ефективно.

Панель приладів повністю цифрова та пропонує нові можливості для адаптації робочого середовища до ваших потреб у будь-якій ситуації. Новий дев'ятидюймовий боковий дисплей дає вам можливість керувати функціями вантажівки, наприклад, до вісьмома камерами, та інтуїтивно регулювати тягове зусилля.

А з голосовим управлінням у кабіні Volvo FMX ви маєте потужну допомогу.

Внутрішні поверхні та матеріали підтверджують преміальну якість, незалежно від рівня оздоблення. Обирайте між трьома рівнями оздоблення та із широкої гами кольорів. Ви знайдете свій стиль.

Рівні оздоблення

Обирайте між трьома рівнями оздоблення інтер'єру та із широкої гами кольорів.

Оздоблення Robust

Комплектується вініловою оббивкою та гумовими килимами. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Оздоблення Dynamic

Комплектується текстильною оббивкою та гумовими килимами. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Оздоблення Progressive

Комплектується оксамитовою або шкіряною оббивкою та гумовими килимами. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зображення інтер'єру Volvo FMX

Пристосуйте своє робоче місце

Зверніться до свого дилера, щоб створити своє нове улюблене місце.