Trucks

Став ще кращим, щоб зустріти нові виклики

Volvo FMX – екстер’єр кабіни

Якщо ви вже є шанувальником дизайну Volvo FMX, його остання еволюція не розчарує. Він має абсолютно новий, сучасний профіль, який є більш витонченим і впевненим, ніж будь-коли. Спрямованим на найскладніші завдання.

Кабіна має новий дизайн з вертикальним профілем, більшим внутрішнім простором, великою площею вікон та низькою лінією дверей. Низ переду підсилює його знаковий брутальний профіль разом з обтічними V-подібними фарами. 

Виразні лінії фар перетікають в лінії форми кабіни, оминаючи передній кут і протягуючись назад з боків кабіни. Згідно з концепцією Volvo FMX, міцний перед витривалий та виконує захисну функцію, а його деталі легко замінювати за потреби.

Ви також побачите, що логотип Volvo iron mark спереду більший, і, щойно наблизившись до входу, помітите, що вхідні сходини мають новий міцний дизайн із довговічною протиковзною поверхнею. Зверху кабіни сталевий люк на даху обладнаний штангою для захисту в жорстких робочих умовах. Деталі, які мають значення.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю 

Зображення екстер'єру Volvo FMX

Готові до Volvo FMX?

Він чекає на вас.