Trucks

Створений діяти

Volvo FMX – шасі

Незалежно від того, їздите ви дорогою чи бездоріжжям, вам буде потрібне шасі, створене для напруженої щоденної роботи. Напевно, у вас є надбудова, створена спеціально для ваших операцій. Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками.

Незалежно від того, працюєте ви в шахті або обслуговуєте тісні будівельні майданчики, Volvo FMX — це точний інструмент, на який ви можете покладатися. Отримайте універсальну вантажівку з пневматичною задньою підвіскою, створену спеціально для будівництва, або вантажівку з ресорною підвіскою, мости якої можуть витримувати великі навантаження. З системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість та відчуття.

Шасі Volvo пропонує гнучкість, що дозволить створити вантажівку під будь-який тип надбудови для будь-якої транспортної задачі. Ви отримаєте свій Volvo FMX саме таким, яким побажаєте. Ваш дилер Volvo Trucks допоможе вам адаптувати вантажівку.

10/20-тонні передні мости

Важко завантажені? Жодних проблем. Volvo FMX створений для великих навантажень на мости. Незалежно від того, чи ви оберете ресорну або пневматичну підвіску, одновісний передній міст може витримувати до 10 тонн навантаження. А подвійний передній міст — 20 тонн. Це безпосередньо означає підвищення продуктивності.

Тандемний підйомний міст

Використовуйте додатковий ведучий міст, але лише тоді, коли потрібно. Тандемний підйомний міст дозволяє відключати та піднімати задній ведучий міст під час розвантаження. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту, зменшує знос шин і скорочує споживання пального.

Більше про тандемний підйомний міст

П'ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете отримати 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше та зменшите витрати на налаштування. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Розкрийте повний потенціал Volvo FMX

Порадьтеся з своїм дилером про адаптацію Volvo FMX.