Trucks

Газовий Volvo FM LNG для регіональних перевезень

Volvo FM LNG — ідеальна вантажівка для регіональних перевезень. Вона пропонує такі самі комфорт і продуктивність, до яких ви звикли у своєму мобільному офісі — Volvo FM. Але з нижчим рівнем викидів CO2 та з потенціалом до скорочення ваших витрат на пальне.

Продуктивність відповідно до ваших потреб

В основу газового силового агрегату покладено визнану технологію двигунів, яка використовується у Volvo FM. А це забезпечує такі самі характеристики — але з на 20% нижчим рівнем викидів CO2*. Ви можете вибрати двигун потужністю або 420, або 460 к.с., тому немає потреби в компромісах.

Зменште свої витрати на пальне

Volvo FM LNG пропонує таку саму паливну економічність, як і у Volvo FM з дизельним двигуном. При цьому, оскільки зріджений природний газ зазвичай коштує менше, у вас є чудова нагода зменшити свої витрати на пальне.

Забезпечить потрібний запас ходу

Для важких вантажівок з газовим двигуном запас ходу завжди був проблемою. Двигуни, які працюють на ЗПГ, є ефективними — поєднання з ЗПГ забезпечить запас ходу, достатній для здійснення перевезень на середні відстані. Ви можете обрати один із трьох об'ємів паливного бака, щоб забезпечити своїй вантажівці запас ходу до 1000 км.

*Це охоплює викиди від транспортного засобу під час дальніх перевезень (їх також називають «від бака до колеса») порівняно з вантажівкою, що використовує європейське стандартне дизельне пальне.

** Фактична економія пального та дальність ходу вантажівок, які працюють на ЗПГ, може змінюватися залежно від багатьох факторів, як-от швидкість руху, використання круїз-контролю, специфікація транспортного засобу, навантаження транспортного засобу, фактична топографія, досвід водія, технічне обслуговування автомобіля, погодні умови, тиск ЗПГ на заправній станції та температура.

Використання вантажівок на газі не лише сприяє чистоті довкілля. Це також представляє користь для нашої компанії у фінансовому плані завдяки зменшенню прямих і посередніх витрат.

ЗАЛИШАТИСЯ В КУРСІ НОВИН ПРО VOLVO FM LNG З ГАЗОВИМ ДВИГУНОМ

Ваш дилер Volvo Trucks ознайомить вас з останніми новинами щодо газових вантажівок у вашій країні.