Trucks

Потужність сходиться з точністю

Силові агрегати Volvo FM

Правильна потужність і контроль над роботою, яку ви робите, та місцями, до яких потрібно дістатися. Тепер ви можете підібрати свій силовий агрегат Volvo FM точніше, ніж будь-коли раніше. Ви будете мати можливість спокійно виконувати свою роботу, і ми гарантуємо, що ви будете використовувати потужність та енергію найбільш ефективним способом. Отримати набагато більше, ніж вкласти. Це — прибутковість.

Двигуни

Наша лінійка двигунів Euro 6 Step E була сконструйована для економії пального без зниження продуктивності. Це наші найефективніші дизельні двигуни, які економлять паливо при кожному ході поршня. Лінійка двигунів D11 видає від 330 до 460 к.с., а двигуни D13 пропонують від 420 до 500 к.с. Для Volvo FM також доступні газові двигуни, та повністю електричні альтернативи, які пропонують низький рівень викидів разом з неймовірною продуктивністю та запасом ходу.

Ходові якості

Незалежно від того, який двигун ви обрали для свого Volvo FM, ви отримаєте доступ до вражаючого рівня крутного моменту в широкому діапазоні обертів двигуна. Результат — відмінна керованість вантажівки та низькі витрати палива.

Альтернативні види палива

Якщо ви дійсно хочете зменшити свій екологічний вплив, ви можете обрати Volvo FM LNG. Він працює або на зрідженому природному газі, або на зрідженому біогазі, що дозволяє повністю позбавитися використання викопних видів палива. Крім того, ви можете заправляти всі наші дизельні двигуни або дизельним паливом, або ГРО. Хочете працювати на біодизелі? Є спеціальні версії Volvo FM, які роблять це можливим.

Більше про Volvo FM LNG

I-Shift

I-Shift — це цілий спектр автоматизованих коробок перемикання передач, які роблять водіння легшим, безпечнішим та комфортнішим. Немає важкої педалі зчеплення і важелю, з яким треба боротися. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. Для I-Shift доступні функції, які дають змогу керувати однією педаллю в певних ситуаціях. Для Volvo FM ви також можете придбати I-Shift із понижуючими передачами або з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch.

Більше про I-Shift

Переходьте на електрику

Volvo FM, але з ще більш плавним процесом водіння і нульовим рівнем вихлопних газів. Volvo FM Electric пропонує до 666 к.с. чистої електричної потужності та запас ходу до 300 км, завдяки чому ідеально підходить для міжміських перевезень.

Детальніше про Volvo FM Electric

Потребуєте потужності?

Ваш дилер може допомогти вам підібрати її під ваші потреби.