Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Пристосуйте силовий агрегат до свого Volvo FM та своєї роботи.

Потужність сходиться з точністю

Силові агрегати Volvo FM

Правильна потужність і контроль над роботою, яку ви робите, та місцями, до яких потрібно дістатися. Тепер ви можете підібрати свій силовий агрегат Volvo FM точніше, ніж будь-коли раніше. Ви будете мати можливість спокійно виконувати свою роботу, і ми гарантуємо, що ви будете використовувати паливо найбільш ефективним способом. Отримати набагато більше, ніж вкласти. Це — прибутковість.

Volvo FM доступний із широким асортиментом дизельних і газових двигунів.

Двигуни

Основою силових агрегатів Volvo FM є наш модельний ряд двигунів D11 step D (330 к.с., 380 к.с., 430 к.с. або 460 к.с.) і D13 step D (420 к.с., 460 к.с. або 500 к.с.). Є також газові двигуни потужністю 420 к.с. або 460 к.с. Який із них найкраще підходить для вашого бізнесу?

Ходові якості

Незалежно від того, який двигун ви обрали для свого Volvo FM, ви отримаєте доступ до вражаючого рівня крутного моменту в широкому діапазоні обертів двигуна. Результат — відмінна керованість вантажівки та низькі витрати палива.

Альтернативні види палива

Якщо ви дійсно хочете зменшити свій екологічний вплив, ви можете обрати Volvo FM LNG. Він працює або на зрідженому природному газі, або на зрідженому біогазі, що дозволяє повністю позбавитися використання викопних видів палива. Крім того, ви можете заправляти всі наші дизельні двигуни або дизельним паливом, або ГРО. Хочете працювати на біодизелі? Є спеціальні версії Volvo FM, які роблять це можливим.

Більше про Volvo FM LNG

I-Shift

I-Shift — це цілий спектр автоматизованих коробок перемикання передач, які роблять водіння легшим, безпечнішим та комфортнішим. Немає важкої педалі зчеплення і важелю, з яким треба боротися. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. Для Volvo FM ви також можете придбати I-Shift із понижуючими передачами або з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch. 

Більше про I-Shift

Потребуєте потужності?

Ваш дилер може допомогти вам підібрати її під ваші потреби.