Trucks

Твій дім. І твій офіс.

Інтер'єр кабіни Volvo FM

Ви керуєте, і ви же працюєте. Саме тепер вам надається більший контроль, краща підтримка та більше місця, ніж будь-коли раніше. Це місце призначене для вас.

Щойно ви увійдете у Volvo FM, як чітко відчуєте, що еволюція зробила багато кроків уперед. Усе змінилося — і водночас усе дуже знайоме. Перше, що вас вразить — це, мабуть, те, що він просторий і світлий. Збільшений люк у даху дасть більше світла зверху, посилюючи відчуття простору. Навколо сидіння все розташоване там, де ви очікуєте.

Завдяки функції нахилу кермової колонки ви знайдете ідеальне положення керма, а ваша рука природно лягає на важіль перемикання передач I-Shift, акуратно вбудований в сидіння. Оглядовість навколо вантажівки важко перевершити; лінія дверей низька, поверхні вікон великі і кожен кут кабіни покликаний надати вам повний контроль.

Крім того, весь інтерфейс водія новий — розроблений так, щоб ви тримали руки на кермі, а погляд — на дорозі. Даючи вам повний контроль над усім, що потрібно для якісного виконання роботи, а також для підтримання прибутковості вашого бізнесу.

Приладовий дисплей повністю цифровий і створює нові можливості для адаптації робочого середовища до ваших потреб у будь-якій ситуації. Новий дев'ятидюймовий боковий дисплей дає вам змогу керувати функціями вантажівки, такими як до восьми камер та додатки. Також легко здійснювати повний контроль над своїми мостами та диференціалами. Це — командний центр вашого мобільного офісу.

А з голосовим управлінням у кабіні Volvo FM ви маєте потужну допомогу.

Внутрішні поверхні та матеріали підтверджують преміальну якість, незалежно від рівня оздоблення. Обирайте між трьома рівнями оздоблення та із широкої гами кольорів. Ви знайдете свій стиль.

Повний контроль

Кабіна побудована для оглядовості. Щоб отримати більше, ви можете встановити до восьми камер на вантажівці та переглядати зображення з них на боковому дисплеї. Ви можете постійно стежити за вантажівкою, трафіком навколо та вантажем.

Місце та сховища

Усі версії кабіни Volvo FM пропонують відчуття простору та розумне зберігання потрібних речей. Сховище на задній стінці в денних кабінах та зручне сховище під ліжком у спальних кабінах — лише кілька прикладів.

Рівні оздоблення

Обирайте між трьома рівнями оздоблення інтер'єру та із широкої гами кольорів.

Оздоблення Robust

Комплектація з вініловою оббивкою, гумовими килимами, декоративними елементами та специфікаціями оздоблення. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Оздоблення Dynamic

Комплектація з текстильною оббивкою, гумовими килимами, декоративними елементами та специфікаціями оздоблення. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Оздоблення Progressive

Комплектація з оксамитовою або шкіряною оббивкою, гумовими килимами, декоративними елементами та специфікаціями оздоблення. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зображення інтер'єру Volvo FM

Пристосуйте своє робоче місце

Зверніться до свого дилера, щоб створити своє нове улюблене місце.