Trucks

Стрибок еволюції

VOLVO FM – ЗОВНІШНЯ ФОРМА КАБІНИ

Він нагадує своїх більших родичів — і такий само гнучкий і спритний, як ви й очікували, коли дізналися про Volvo FM. Новий сучасний профіль демонструє, що він перебуває в кращій формі приймати ваші виклики, ніж будь-коли раніше. Це — ще кілька кроків уперед в еволюції.

 

Кабіна відрізняється новим дизайном з вертикальним профілем, більшим внутрішнім простором, великою площею вікон та низькою лінією дверей. Volvo FM має плавні лінії по краях, а зазори між верхньою та нижньою частиною переду зменшені до мінімуму для покращення аеродинаміки та ефективності.

Ще одна чітка ознака еволюції цієї вантажівки — це дизайн фар, який підкреслює знаковий профіль Volvo FM. Виразні лінії фар перетікають в лінії форми кабіни, оминаючи передній кут і протягуючись назад з боків кабіни. Навіть коли вантажівка стоїть на місці, очевидно, що вона вантажівка ефективна як в роботі у високому темпі, так і під час маневрування в тісному просторі.  

Ви також побачите, що логотип Volvo iron mark спереду більший, і коли ви наблизитеся до дверей, то помітите, що для вхідних сходин обрані алюмінієві вставки. Деталі, які мають значення.

Побудований для оглядовості

Дзеркала заднього виду мають сучасний дизайн з тонкими рамками та гарно підібраними пропорціями дзеркальної поверхні. Вони побудовані із секцій, щоб поєднати чимале дзеркальне зображення з мінімальними сліпими зонами. Додайте допоміжне нижнє вікно в пасажирській двері, і ви отримаєте чудову оглядовість навколо вантажівки. Навіть у зонах в безпосередній близькості.

Передні фари

Знакові фари випускаються у двох різних версіях: одна з галогенними лампами та одна на основі світлодіодної технології. Вони обидві мають характерні V-подібні світлодіодні денні ходові вогні.

Оберіть рівень оздоблення

Обирайте між двома рівнями зовнішнього оздоблення та із сотень кольорів.

Основне оздоблення

Комплектація з чорною решіткою та бампером кольору thunder grey, дзеркалами тощо. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

Розширене оздоблення

Поставляється з решіткою кольору thunder grey. Бампер, дзеркала й інші елементи пофарбовані в колір кузова кабіни. Алюмінієві деталі на сходинці. Ознайомтеся з різними рівнями зовнішнього оздоблення в Volvo Truck Builder.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зовнішні зображення Volvo FM

Готові до Volvo FM?

Він чекає на вас.