Trucks

Вірний інструмент для роботи

Volvo FM - шасі

Незалежно від ваших транспортних потреб, вам потрібна вантажівка з шасі, створеним для виконання завдань, які ви збираєтеся покласти на неї. Можливо, вам потрібна надбудова, створена спеціально для вашої роботи? Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками. Це робочий механізм, на який можна покладатися.

Незалежно від того, чи їдете ви з високою швидкістю або вам потрібно маневрувати на завантажувальних майданчиках, Volvo FM — це точний інструмент, який допоможе вам правильно виконати роботу. Ви можете отримати вантажівку з повністю пневматичною підвіскою, як для міжрегіональних, так і для будівельних перевезень. А з системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість і відчуття.

Ви можете замовити свій Volvo FM у вигляді легкого тягача для дорожнього користування або кузовної вантажівки з до п'ятьма мостами, готової прийняти на себе вдосконалену надбудову. І вони обидва починаються від однієї й тієї самої концепції шасі. Це робить Volvo FM дуже універсальною вантажівкою — побудуйте її відповідно до своїх вимог.

10 тонні передні мости

Важко завантажені? Жодних проблем. Volvo FM створений для великого навантаження на мости. Незалежно від того, чи ви оберете ресорну або пневматичну підвіску, одновісний передній міст може витримувати до 10 тонн навантаження. А подвійний передній міст — 20 тонн. Це може допомогти вам покращити прибутковість — і полегшить перевезення важких або нерівномірно розподілених вантажів.

Тандемний підйомний міст

Використовуйте додатковий ведучий міст, але лише тоді, коли потрібно. Тандемний підйомний міст дозволяє відключати та піднімати задній ведучий міст під час розвантаження. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту, зменшує знос шин та скорочує споживання пального.

Більше про тандемний підйомний міст

П'ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете отримати 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше та зменшите витрати на налаштування. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Розкрийте повний потенціал Volvo FM

Порадьтеся з своїм дилером про адаптацію Volvo FM