Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Вантажівка-Volvo-FL-націлена-на-продуктивність

Продуктивність водія Volvo FL

Як зробити водія більш продуктивним? Покращити технічну складову. Покращити комфорт кабіни. Та надати йому інноваційні інструменти, що дозволяють економити час. Volvo FL – продуктивна вантажівка.

I-Sync – простота в автоматичному режимі

Наша трансмісія I-Sync повністю змінює уявлення про пересування містом, що вирізняється постійними зупинками та рушанням. Водії люблять її за своєчасну автоматичну зміну кожної передачі – без жорсткого зчеплення та необхідності використання важелю перемикання передач. Крім того, вона дозволяє економити пальне, тому оператори люблять I-Sync не менше водіїв.

Переключайтеся на I-Sync

I-Sync покращує продуктивність
Кабіна Volvo FL — для високого рівня комфорту і продуктивності

Ідеальне робоче середовище та місце для відпочинку

З моменту, коли ви піднімайтеся до кабіни Volvo FL (за допомогою покращеного, низько розташованого входу) та закінчуючи посадкою за кермо – всі елементи вантажівки спрямовані на максимальне покращення вашої продуктивності у дорозі. Та забезпечення високого рівня комфорту у кінці робочого дня.

Зазирніть усередину кабіни

Volvo FL 4x4 виконує роботу на будь-яких дорогах

Незламна

Завдяки кращому зчепленню, більшому дорожньому просвіту та куту прохідності, Volvo FL 4x4 виконуватиме роботу на будь-якій дорозі та за будь-яких погодних умов.

Півтони додаткового вантажу

Чотирициліндрова Volvo FL легша за свій шестициліндровий аналог у межах від 200 до 500 кг. Чотирициліндровий двигун D5K забезпечує додаткові півтони вантажопідйомності та дозволяє суттєво покращити продуктивність та експлуатаційну ефективність.

Познайомтеся з нашими двигунами поближче

Легший двигун означає більше корисного вантажу
Dynafleet дозволяє збільшити продуктивність по максимуму

Dynafleet – максимально збільште свою продуктивність

Місцезнаходження, вантаж та показники. Час роботи водія. Звіти з обсягу викидів. Споживання пального. Система Dynafleet надає важливі дані про кожну вашу вантажівку у режимі реального часу — це дозволяє збільшити прибутковість та приймати найбільш вигідні для бізнесу рішення.

Ознайомтеся з Dynafleet

Будьте продуктивнішими

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Він точно знає, як максимально збільшити вашу продуктивність та продуктивність вашого бізнесу.