Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Кабіна Volvo FL: високий рівень комфорту всередині, у всіх відношеннях

Створена для вас 

Інтер‘єр кабіни Volvo FL

Простір. Місця для зберігання речей. Всі прилади та показники саме там, де вам необхідно. Зручне сидіння. Кермо з можливістю регулювання. Та низький рівень шуму всередині. Ласкаво просимо до кабіни Volvo FL – вашого робочого місця преміум-класу.  

Ергономічна зона водія:

Концепція ергономічності 

Прилади. Коробка передач. Засоби управління. Місце для зберігання речей. У Volvo FL все необхідне для роботи розташовано саме там, де вам зручно, та у легкодоступному місці. Мінімум рухів. Менший рівень втоми, менше розтягнень. Таким чином, ваші руки залишаються на кермі, а ваш погляд завжди спрямований на дорогу.

Ідеальне сидіння

Ергономічні сидіння Volvo FL з надійним кріпленням до підлоги, вбудованими підголівниками та ременями безпеки забезпечують ідеальне положення. Новий оббивний матеріал забезпечує чудовий опір забрудненню. Сидіння водія та пасажира можуть бути відрегульовані відповідно до різних потреб.

Комфортне та безпечне місце водія
Розміри кабіни Volvo FL

Виберіть свій простір

Виберіть з трьох розмірів кабіни: денна кабіна, коротка спальна кабіна або кабіна з двома рядами сидінь — все залежить від вашої потреби у завантажувальному просторі та кількості пасажирів. Шириною 2100 мм і довжиною від 1600 до 2980 мм.

Багато місця для зберігання всіх ваших речей

Безліч місця для ваших речей 

На панелі приладів. У дверях. Над вашою головою. Між сидіннями. Огляньте кабіну Volvo FL та ви побачите безліч простору для зберігання речей. Ви навіть можете розширити його.

Огляд інтер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

У пошуках комфорту

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та познайомтеся з кабіною, яка створена для вас.