Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Інноваційні стратегії заощадження пального

Volvo FL

Паливна ефективність

Оскільки кожна краплина вагома, ми одні з перших розробили провідні технології, інноваційні сервіси та стратегії економії палива, що дозволять суттєво покращити прибутковість вашого бізнесу. 

Покращіть паливну ефективність завдяки системі Dynafleet та курсам навчання водіїв

Відкрийте для себе силу управління даними

Система Dynafleet у поєднанні з курсами навчання водіїв допоможе вам заощадити до 7% пального.

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Ознайомтеся з Dynafleet

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід'ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Дилери Volvo Trucks – експерти з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?