Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FL: оснащений кабіною з першокласним рівнем безпеки

Безпека у місті

Безпечна кабіна Volvo FL

Випробування на зіткнення. Випробування на удар. Випробування на ударне прискорення на голову. Volvo FL пройшла їх усі. Вантажівка оснащена, напевне, найміцнішою кабіною в своєму класі, яка обладнана цілою низкою засобів безпеки, що допоможуть вам у випадку аварії вийти сухим із води.

Volvo FL safety cab drivers seat studio

Відкиньтеся на спинку сидіння. Пристебніть паски та будьте у безпеці

Підсилена конструкція та система кріплення запобігають руху сидіння уперед у випадку аварії. Конструкція підголівника фіксує голову та надійно захищає її. Крім того, інтегровані паски безпеки забезпечують надійний захист завдяки першокласним характеристикам опору удару. Оскільки ваша безпека у надійних руках, вам зостається лише обрати колір паска – чорний або помітний яскраво червоний?

Volvo FL safety cab steering wheel

Подвійна міць

Кабіну Volvo FL було повністю підсилено додатковими 31 кг сталі, аби захистити вас у випадку аварії. Щоб зменшити ризик поранення при зіткненні, з панелі приладів, керма та засобів управління прибрали всі гострі краї.

Volvo FL safety cab steering headlights studio

Захист для вас та інших учасників руху

У випадку зіткнення наша система передніх та задніх противідкатних захисних пристроїв запобігає деформації вантажівки та таким чином зменшує ризик травмування пасажирів. А наша електронна програма стійкості (ESP) ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Вона моментально спрацьовує у небезпечних ситуаціях, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма вантажівки і причепа окремо.

Дозволяє бачити та бути помітним

Кругова оглядовість

Знати, що відбувається навколо вашої вантажівки, надзвичайно важливо у жвавих міських умовах. Велике лобове скло Volvo FL, чудові дзеркала заднього виду та допоміжне нижнє вікно в пасажирській двері забезпечують відмінну оглядовість інакше невидимих зон.

Volvo FL safety cab headlight studio

Трикомпонентний бампер

Металеві краї забезпечують неймовірний опір бамперу до удару, що дозволяє зменшити ризик пошкодження та витрати на ремонт. А у випадку аварії окремі елементи розподіляють силу удару між собою. Таким чином, при ремонті вантажівки вам доведеться замінити лише ці пошкоджені компоненти.

Volvo FL safety cab alarm

Система безпеки

Комплексна система сигналізації з дистанційним керуванням допомагає тримати вантажівку Volvo FL у безпеці. Вона одразу активується при спробі непроханих гостей відкрити двері або пошкодити вантажівку, та дозволяє вам відчувати себе спокійно, навіть коли ваша вантажівка знаходиться далеко від вас.

Ознайомтеся з опціональними засобами безпеки від Volvo

Додаткові засоби безпеки 

Потрібні зовнішні дзеркала з підігрівом? Комплект для надання першої допомоги? Або захисне тоноване лобове скло? Ми можемо обладнати вашу вантажівку Volvo FL будь-якими додатковими засобами безпеки за вашим бажанням.

Цілий та неушкоджений

Випробуйте найміцнішу кабіну у своєму класі власноруч. Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та виконайте тест-драйв.

Особливості Volvo FL