Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Відбір потужності для виконання будь-яких задач

Потужності вистачить на будь-яку роботу

Volvo FL — механізми відбору потужності

Механізми відбору потужності забезпечують навантажувально-розвантажувальне обладнання, наприклад, системи охолодження або малий кран, руховою енергією, що дозволяє покращити ефективність роботи та знизити витрати. Завдяки нашому широкому асортименту будьте певні – у нас є необхідний вам силовий привід, незалежно від задачі, яку треба виконати.

Механізми відбору потужності: чудово взаємодіють з двигуном та коробкою передач

Якість, що забезпечує результат

Взаємодія механізму відбору потужності та силової лінії вантажівки має вирішальну роль. Саме тому наші механізми відбору потужності призначені спеціально для сумісної роботи з двигунами та трансмісією Volvo. Вони надійні, легкі та прості у обслуговуванні, створені, щоб задовольнити суворим вимогам галузі перевезень.

Максимум потужності

Неважливо, який двигун ви оберете – D5K або D8K – у нас є необхідний силовий привід. Максимальний показник крутного моменту для обох двигунів становить 600 Н*м. Віддавайте перевагу механізму відбору потужності, встановленому на коробку передач, та обирайте серед широкого асортименту незалежних та залежних від зчеплення механізмів, в залежності від вашої коробки передач.

Механізми відбору потужності для будь-яких режимів роботи
Механізми відбору потужності: встановлені на заводі

Специфікації мають значення

Оптимальна робота. Висока якість. Проста установка. Оберіть необхідний вам механізм відбору потужності з шасі ще на етапі виробництва та у підсумку ви відчуєте переваги.

Отримайте силовий привід

Місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам підібрати правильну специфікацію для Volvo FL.

Особливості Volvo FL