Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Коробка перемикання передач I-Sync — ідеальне рішення для міських перевезень

Заощадження палива. Менше стресу.

I-Sync

Рушання. Зупинка. Рушання. З автоматичною шестиступінчастою трансмісією I-Sync пересуватися містом на Volvo FL значно простіше. Вона допомагає скоротити споживання пального. Зменшити рівень шкідливих для довкілля викидів. А також знизити витрати на технічне обслуговування.

Механіка або автоматика?

Важіль, розташований за рулевим колесом, дозволяє переключатися між ручним та автоматичним режимом. Жодної педалі зчеплення – той самий важіль використовується й для ручного переключення передач. В автоматичному режимі оптимізована зміна передач. А завдяки електро-гідравлічній системі забезпечується неймовірна плавність зміни кожної передачі.

Переключайтеся між автоматичним або ручним режимом за допомогою важеля
I-Sync для п'ятилітрових або восьмилітрових двигунів

Отримайте стільки потужності, скільки необхідно

Система I-Sync доступна у двох варіантах — для двигуна D5K та D8K. Вона була розроблена для забезпечення крутного моменту до 1,050 Н*м, що робить її ідеальним вибором для розвізних вантажівок з неведучим мостом, оснащених чотири‑ або шестициліндровими двигунами.

Опанувати легко

Система I-Sync призначена для водіїв, які постійно зайняті виконанням перевезень і часто міняють вантажівки, тому опанувати її не складає жодних труднощів. Таким чином, кожна ваша поїздка буде ефективною, комфортною та безпечною.

 

I-Sync легко опанувати

Переключайтесь на I-Shift

Водіння з I-Sync – це справжня насолода. Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та випробуйте систему на власному досвіді.

Особливості Volvo FL