Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Працює у будь-яких дорожніх умовах

Працює у будь-яких дорожніх умовах

Volvo FL 4x4

Відтепер вантажівка Volvo FL доступна з приводом на чотири колеса. Нею так само легко і зручно керувати, як і її аналогом з приводом на два колеса. Але завдяки кращому зчепленню і більшому дорожньому просвіту ця вантажівка почуватиме себе впевнено на будь-якій дорозі та за будь-яких умов. Всі ці якості роблять Volvo FL ідеальним інструментом для широкого спектра застосувань.

Volvo FL 4x4 sideview cab

Більше зчеплення

Гравійні дороги з ямами? Занесені снігом вулиці? Пересічна місцевість? Volvo FL 4x4 забезпечить необхідний вам рівень зчеплення. Ведучий передній та новий задній мости обладнані колісними редукторами. Виберіть одинарне встановлення шин та сталевий бампер для керування в надзвичайно важких умовах експлуатації та при перепадах висоти до 60%. Тож навіть за найбільш суворих дорожніх умов просто натисніть кнопку, щоб увімкнути нижню передачу в роздавальній коробці.

Volvo FL 4x4 lower sideview

Більший дорожній просвіт

Завдяки своїм екстрависоким шасі Volvo FL 4×4 вирізняється неймовірно великим дорожнім просвітом, що зводить до мінімуму ризик застрягти або пошкодити вантажівку, їдучи пересіченою місцевістю. Спереду дорожній просвіт складає приблизно 330 мм. А ззаду — 320 мм. Порівняно зі стандартною Volvo FL, просвіт було збільшено на 60 і 100 мм відповідно. Крім того, неймовірно великий дорожній просвіт забезпечує кут прохідності до 25 градусів, що надає водію суттєві переваги при заїзді на крутий схил або доланні перешкод. А міцний перед здатен при потребі витримувати удари.

Пристосовано до ваших потреб

Для Volvo FL 4x4 доступні всі розміри кабіни, навіть кабіна з двома рядами сидінь. Ви навіть можете обрати повністю автоматичну трансмісію з режимом бездоріжжя. Або одинарні всюдихідні шини. Є багато можливостей зробити Volvo FL 4×4 вашим ідеальним інструментом.

Основні технічні характеристики

  14 тонн 16 тонн 12 тонн
Висота шасі Екстрависоке Екстрависоке Екстрависоке
Навантаження на передній міст 5,6 т 5,6 т 5,6 т
Навантаження на задній міст  7,4 т 9,2 т 10,9 т
Двигун D8K250 або D8K280 (Євро 6)
Коробка перемикання передач ZTO1006*
Задній міст RSH1140C
Шини 275-70R22.5", 10R22.5" або 11R22.5"
Кабіна Денна кабіна, кабіна «Комфорт» або кабіна з двома рядами сидінь

 

* AL306 (автоматична) доступна як опція

Готові до подорожі у будь-яку точку світу?

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та відчуйте повний потенціал повнопривідного Volvo FL на власному досвіді.

Особливості Volvo FL

Особливості Volvo FL