Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FL: compact and impressive

Органічно вписується та водночас виділяється на фоні інших

Кабіна Volvo FL

Її важко не помітити. І важко не полюбити. Незважаючи на свій компактний розмір, Volvo FL справляє сильне враження на міських дорогах. Фактично, саме завдяки своєму елегантному, аеродинамічному дизайну, вражаючій чорній решітці радіатора, а також інтелектуальним функціям вантажівка Volvo FE здобула славу однієї з найбільш сучасних вантажівок у своєму класі.   

Volvo FL: повноправний член сімейства вантажівок Volvo

Член сім'ї 

Плавні форми, аеродинамічний дизайн. Виразні штрихи та малюнки. Фірмові фари V-подібної форми. Volvo FL може бути меншою за своїх мускулистих родичів для виконання далеких перевезень, але висока якість, що тече у жилах кожного автомобіля Volvo, не викликає жодних сумнівів. Привітайте повноправного члена престижного модельного ряду вантажівок Volvo.

Volvo FL exterior front grill studio

Відзнака

Престижний залізний знак на Volvo FL розташований на передній частині транспортного засобу, ближче до водія. Це підкреслює, те що водій знаходиться ближче до вразливих учасників дорожнього руху. Це надає вантажівці враження наближення у щільному трафіку.

Більше речей

Якщо для роботи потрібно більше однієї, двох чи трьох осіб, скористайтеся новою кабіною для екіпажу. Ця кабіна має досить місця для 7 осіб, включаючи водія.

Volvo FL roof air deflector

Обтічник на даху

Спойлер на даху знижує опір повітря. А в поєднанні з сонцезахисним козирком і бічними спойлерами призводить до ще кращих результатів.

Кругова оглядовість

Чітке розуміння того, що відбувається навколо вашої вантажівки, є ключем до продуктивності та безпеки на жвавих міських вулицях. Ви дійсно бажаєте бачити інші транспортні засоби, а також вразливих учасників дорожнього руху поруч зі своєю вантажівкою. Розширіть свою кругову оглядовість за допомогою пакета оглядовості, який включає в себе допоміжні вікна в пасажирських дверях і задні бокові вікна з обох сторін. Серед інших функцій, пакет також включає дзеркала задньої оглядовості з електричним підігрівом і регулюванням та підсвічуванням сходинки для безпечного для входу та виходу з кабіни.

Volvo FL exterior city truck

Вільний потік повітря

Вантажівка Volvo FL вирізняється плавними формами та аеродинамічним дизайном — що дозволяє зменшити опір повітря і, в свою чергу, забезпечити чудові ходові якості та економне споживання палива. А завдяки унікальній стільниковій структурі передня решітка радіатора сприяє більш ефективному потоку повітря. Таким чином забезпечується краще охолодження двигуна та додаткове очищення відпрацьованих газів.

Volvo FL 4×4, для важких дорожніх умов

Відповідний вигляд 

Фірмові смужки, створені спеціально для повнопривідного Volvo FL, вирізняють вантажівку поміж її родичів з приводом на два колеса. Вони також підкреслюють потужні характеристики вантажівки та виділяють її на фоні інших.

Підберіть ідеальну кабіну

Volvo FL Day cab

Денна кабіна

Внутрішня висота 1605 мм,
довжина 1600 мм,
ширина 2100 мм

Volvo FL Comfort cab

Коротка спальна кабіна

Внутрішня висота 1605 мм,
довжина 2200 мм,
ширина 2300 мм.

Volvo FL Crew cab

Кабіна з двома рядами сидінь

Внутрішня висота 1605 мм,
довжина 2980 мм,
ширина 2100 мм

Ознайомтеся з повними специфікаціями кабіни

Огляд екстер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Сподобалася?

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та поближче ознайомтеся з дизайном та матеріалом, з якого виготовлений Volvo FL.