Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FL — шасі

Пристосована до міських умов

Volvo FL — шасі

Працюєте на міському будмайданчику? Доставляєте продукти міським ресторанам? Вивозите сміття? Неймовірні універсальні шасі Volvo FL розроблені, щоб приймати будь-які, навіть найбільш суворі виклики. А завдяки повному приводу, Volvo FL 4x4 впевнено почуватиме себе на будь-якій дорозі – та за будь-яких умов.

Швидкі та універсальні

Шасі Volvo FL можна замовити у стандартній компоновці або пристосувати до будь-яких потреб та надбудов. Міцна і стійка конструкція у прямому і плоскому виконанні забезпечує легке встановлення надбудов. Раму можна обладнати кріпленнями для кузовних надбудов. А інструкції з установки кузова Volvo (VBI) пришвидшать процес. Таким чином, ви отримаєте вантажівку, яка ідеально підходить для вашого бізнесу – за короткий термін та за найбільш вигідних умов.

Інструкції з установки кузова Volvo Bodybuilder Instructions

Шасі Volvo FL — мрія для встановлення надбудов
Асортимент передніх мостів, що не потребують обслуговування

Гнучке шасі

Встановлення надбудов — це просто.

Щоб іще більше полегшити роботу надбудовників, шасі можна обладнати великою номенклатурою кріплень на рамі. Можна замовити комбінацію кріплень, щоб задовольнити додаткові вимоги.

Передній міст, що не потребує обслуговування

В залежності від вимог до навантаження, які висуває клієнт, ми готові запропонувати ряд необслуговуваних передніх мостів. Їх вантажопідйомність варіюється від 4,0 до 7,1 тонн. Ведучий передній міст для повнопривідного Volvo FL має вантажопідйомність 5,6 тонн.

Мости для перевезення вантажу

Доступні три різні задні мости у різних комбінаціях. Діапазон вантажопідйомності складає від 8,5 до 11,5 тонн.

Швидкий та простий процес завантаження вантажу

Електрона система контролю (ЕСК) може використовуватися для регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів та пульті керування. Все це забезпечує швидке та ефективне завантаження на будь-яку висоту.

Зручний захист

Посилені складані балки бокового протипідкотного захисту (SUP) установлюються фабрично. Розроблені у Volvo, вони поєднують у собі надійний захист і простоту обслуговування.

Підготовлено для рефрижераторних перевезень

Ви зможете швидше вивести на вулиці ваш Volvo FL для рефрижераторних перевезень. Ми можемо підготувати її до встановлення холодильного блока на нашій фабриці.

Обирайте власну підвіску:

в залежності від навантаження на міст на вибір пропонуються пневматична підвіска, ресорна підвіска або їх комбінація.

Обирайте колеса

При виборі двигуна D5K вам знадобляться колісні диски діаметром 17,5 або 19,5”. А у випадку важчих вантажівок з шестициліндровими двигунами обирайте між 19,5 або 22,5.

Баки для пального

Залежно від специфікації вантажівки та особливих вимог, ви можете вибрати пластикові, сталеві або алюмінієві паливні баки місткістю від 80 до 430 літрів.

Висота рами

Існують два варіанти висоти рами (220 мм і 244 мм) товщиною 5, 6, 7 або 8 мм залежно від моделі.

Електронна гальмівна система (EBS)

Пневматичні гальма Volvo FL спереду та ззаду обладнані вентильованими дисками. Така система дискових гальм EBS забезпечує кращі гальмівні характеристики з точки зору швидкості та безпеки та дозволяє зменшити знос гальм. Система включає ABS та систему взаємодії гальм, що забезпечує спільну роботу різних гальм вантажівки для рівномірного гальмування та зменшення зносу шин та гальм. Розширений пакет системи EBS також включає функцію Hill Hold (стоянка на схилах).

Фабрично підготовлено для встановлення підмітального обладнання

Підмітальна дорожня машина Volvo FL

Шасі Volvo FL може бути фабрично підготовлене до використання в якості підмітальної дорожньої машини. Потім ми перемістимо пневматичні резервуари, паливні баки, бак для AdBlue, акумуляторний відсік і вихлопну систему в інше місце, щоб звільнити простір для встановлення обладнання на рамі. Пакет включає всі пункти специфікації вантажівки та дозволить бездоганно пристосувати її для цільового призначення. Доступні дві версії: 12-тонн і 16-тонн.

Почніть створення вантажівки вже зараз

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks – він розповість вам можливості компоновки та допоможе створити ідеальну вантажівку FL або Volvo FL 4x4.