Trucks

×

Робота біля та навколо вантажівки

Робота поруч із вантажівкою Volvo FL

Проводите значну частину робочого дня за межами кабіни? Якщо ви займаєтеся вивезенням відходів, перевезенням товарів, доставкою вантажів або іншими справами, які змушують постійно полишати водійське крісло, вам потрібна вантажівка, яка гарантує безпечне та продуктивне робоче середовище під час роботи за межами кабіни. Погляньте на деякі рішення Volvo FL, які цьому сприяють.

Зручний доступ у кабіну

Входити в кабіну Volvo FL й виходити з неї під час роботи поряд із вантажівкою надзвичайно просто, незалежно від моделі. Що частіше вам треба виходити з кабіни й повертатися в неї під час зміни, то більше ви вподобаєте цю особливість.

Висота входу

10- та 12-тонні моделі пропонують зручні 17,5-дюймові колеса для зручного доступу. Важчі моделі доступні з розміром коліс 19,5 або 22,5 дюйма.

Потужність для вашого обладнання

Ваша модель Volvo FL працює на електриці чи дизельному пальному? Для будь-якого з цих варіантів доступні механізми відбору потужності, здатні приводити в дію насоси, самоскидні пристрої, ущільнювачі, підйомники та будь-яке інше необхідне для вашої роботи устаткування.

Ваш рівень

Виберіть пневмопідвіску, якщо вам потрібно пристосовуватися до різних висот. Електрона система контролю (ЕСК) відповідає за регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів і пульті керування. Завантаження й розвантаження стає легшим і швидшим.

Адаптація для спеціальних варіантів застосування

Шасі можна адоптувати до спеціальних областей застосування, як-от сміттєвози або автокрани. З метою оптимізації шасі доводиться міняти розташування таких компонентів, як баки для пального та рідини AdBlue.

Варіанти силових агрегатів

Якість повітря та рівень шуму – важливі складові робочого середовища навколо вантажівки. Модель Volvo FL оснащується безшумними електромоторами, які не виробляють вихлопних газів, або дизельними двигунами, сертифікованими за стандартом Євро 6.


Силовий агрегат Volvo FL

Ідеально підходить для цих сегментів перевезень

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.