Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Volvo FL. Ваша вантажівка для доставки

Volvo FL – це наша найкомпактніша й найманевреніша вантажівка. Її можна адоптувати до різноманітних областей застосування: від доставки в межах міста до легких перевезень у сфері будівництва й вивезення відходів. Крім того, вона пропонує вибір: перейти на електротранспорт чи довіритися перевіреним дизельним двигунам. Вантажівка Volvo FL і супутні послуги розроблені для розвитку вашого бізнесу. Підвищена експлуатаційна готовність, ефективність і рентабельність. А тепер до роботи.

Максимальний дохід

Ефективне використання енергії та пального

Потужність з урахуванням ваших завдань

Усе про силові агрегати Volvo FL

Робота біля та навколо вантажівки

Робота біля вантажівки

Volvo FL у цифрах і фактах

Потужність двигуна: 175–280 к.с.
Чотири розміри кабіни
Електричний і дизельний приводи
Кузовна вантажівка
Докладну інформацію див. у специфікаціях

Виготовляється на замовлення відповідно до ваших завдань

Шасі, створене для роботи

Широкий ряд послуг

Збільште продуктивність вашої роботи

Дізнайтеся головне про Volvo FL в інтерактивному посібнику з продукції

Ідеально підходить для цих сегментів перевезень

Вибір кабіни Volvo FL

Ключові особливості Volvo FL

Вибір приводу

Вибирайте між електричними, газовими чи дизельними силовими агрегатами. Вантажівки Volvo FL можна пристосувати для ваших завдань і контрактів навіть в умовах найсуворіших обмежень.

Вибір приводу

Маневреність

Ця вантажівка може легко та швидко маневрувати в умовах інтенсивного міського трафіку завдяки компактному формату, великим вікнам і чудовій оглядовості.

Інтер’єр

Доступ у кабіну

Входити в кабіну Volvo FL й виходити з неї надзвичайно просто. Ця особливість сподобається водіям, які займаються доставкою вантажів чи вивезенням відходів.

Екстер’єр

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Зробіть її своєю. Переглянути наші аксесуари для вантажівок

Завантажити брошуру Volvo FL

Часті питання про Volvo FL

Якщо ви працюєте в щільній міській забудові, де маневреність в інтенсивному трафіку й вузьких проїздах важливіша за вантажність, зверніть увагу на модель Volvo FL. Вона легка в керуванні, тиха й екологічна. Ідеальний вибір для роботи в місті.

Крім дизеля, модель Volvo FL із дизельним двигуном може працювати на альтернативних видах пального, як-от біодизель і ГРО. Крім того, у нас є повністю електрична модель Volvo FL Electric. Вона не виробляє шкідливих викидів і забезпечує тиху роботу й запас ходу до 300 км за типової експлуатації.

Це залежить від комплектації вантажівки, зокрема шасі та силового агрегату. Найлегша модель Volvo FL загалом важить 10 тонн, що забезпечує чудову вантажність для доставки в межах міста. Якщо цього недостатньо, варто придивитися до версій Volvo FL, які здатні перевозити до 18 тонн. Коли й цього замало, розгляньте можливість придбання Volvo FE.

Ні, Volvo FL – це середньотонажна міська вантажівка, оснащена власною вантажною платформою. Ця модель доступна виключно в якості двовісної кузовної вантажівки із загальною масою до 18 тонн. Для буксирування причепів і перевезення важчих вантажів варто придивитися до моделей Volvo FE та Volvo FM.

Версію Volvo FL із кабіною для екіпажу можна замовити прямо на нашому заводі. Ця кабіна вміщує до 6 пасажирів, а надбудовник може встановити на шасі пожежне обладнання. Для роботи на пересіченій місцевості доступна повнопривідна версія Volvo FL. Зверніться до місцевого дилера Volvo Trucks, щоб знайти надбудовника, який відповідатиме вашим вимогам.

З таким партнером, як компанія Volvo Trucks, це дуже просто. Якщо ви хочете перейти на електротранспорт, ми можемо запропонувати вам повний пакет з усіма необхідними для цього послугами та підтримкою.

Ці вантажівки постачаються з дизельними двигунами потужністю від 210 до 280 к.с.. Цього достатньо для будь-яких областей застосування: від доставки легких вантажів до вивезення відходів і легких будівельних перевезень. Версія Volvo FL Electric видає 175 к.с.. безперервної потужності. Це чудовий вибір для доставки вантажів у межах міста й вивезення відходів.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.