Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FL, ідеальне рішення для міських перевезень

Ваш надійний помічник у міських умовах

Volvo FL

Ця невелика середньотонажна вантажівка — надзвичайно проста в керуванні й надійна. Вона ідеально підходить для здійснення перевезень в умовах міста, що передбачають численні зупинки й рушання. Однак при цьому її можна адаптувати до більш суворих умов експлуатації.

Ця модель створена для постійного використання, а низка послуг і додаткових функцій підтримують її в русі. Підвищена експлуатаційна готовність, ефективність і збільшення прибутковості вашого бізнесу.

Міська вантажівка

Екстер'єр

Інтер'єр

Volvo FL overview alley truck

Інтегрована система паливної ефективності

Особлива конструкція двигуна. Інтелектуальна трансмісія I-Sync. Та десяток сервісів для заощадження палива. Volvo FL – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.

Volvo FL overview street truck

Більше часу безвідмовної роботи

Наші сервіси та інновації дозволяють уникнути простоїв. А якщо останні все-ж стаються, вони зменшують час простою до мінімуму. Це дуже просто та надзвичайно важливо.

Volvo FL overview crash

Надзвичайно безпечний

Набір неймовірних засобів безпеки. Та кабіна, спроектована, щоб забезпечити вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Неймовірно маневрена в умовах щільного руху міського транспорту
Volvo FL overview vespa truck

Простий вихід зі складних ситуацій

Ви у скрутному положенні? Завдяки невеликому діаметру повороту, системі переключення передач та ергономічному положенні сидіння та приладів Volvo FL вирізняється неймовірною маневреністю. А повнопривідна модель легко долає будь-які виклики долі.

Придивіться ближче до Volvo FL

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FL. Після цього зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.