Trucks

Працездатність до останньої краплі

Силовий агрегат Volvo FH16

До 750 к.с. та величезний крутний момент у вашому розпорядженні. І при цьому слухняний та спритний, навіть з важким вантажем і у складних умовах. Крім цієї вишуканої потужності, силові агрегати Volvo FH16 допоможуть вам отримати максимум зі свого палива. Завдяки трансмісії I-Shift усі перемикання передач ідеально розраховані в часі — автоматично. Це технологія, яка працює на вашу прибутковість.

Двигуни

Серцем, що б'ється в силових агрегатах Volvo FH16, є наш ряд двигунів D16 step D, доступних з потужністю 550 к.с., 650 к.с. або 750 к.с. І до 3550 Н·м чистого крутного моменту.

Ходові якості

Незалежно від рівня потужності, у вас буде доступ до вражаючого рівня крутного моменту в широкому діапазоні обертів двигуна — крива крутного моменту справді рівна. Ви зможете залишатися на високих передачах навіть під час підйому і насолоджуватися відмінним комфортом водіння та низьким споживанням палива.

I-Shift

I-Shift — це цілий спектр автоматизованих коробок перемикання передач, які роблять водіння легшим, безпечнішим та комфортнішим. Немає важкої педалі зчеплення і важелю, з яким треба боротися. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. Для I-Shift доступні функції, що дають змогу керувати автомобілем за допомогою однієї педалі під час руху пересіченою місцевістю та при перемиканні між переднім і заднім ходом. Для Volvo FH16 ви також можете отримати I-Shift із понижуючими передачами для поліпшення здатності рушати в поганих умовах, зберігаючи паливну економічність. Додайте варіант ультраповільних низьких передач та багатоступінчастих передач заднього ходу, і ви зможете їхати дуже повільно зі швидкістю 0,5–2 км/год з повним контролем за крутним моментом двигуна.

Більше про I-Shift

ПОТРІБНА ПОТУЖНІСТЬ?

Ми допоможемо вам оптимізувати її під ваші потреби.