Trucks

Ваш готельний номер на колесах

Життя в кабіні Volvo FH16

Бажаєте проводити ночі з комфортом, або просто хочете по-справжньому зручну кабіну з великою кількістю місця? Volvo FH16 робить наступний крок в еволюції життя в дорозі. Тут ви в комфорті, незалежно від зовнішніх умов. Входьте!

Оберіть із п'яти різних розмірів кабіни, щоб оптимізувати простір для ваших потреб. Всі вони пропонують приємне відчуття, зі світлом зверху. У чотирьох кабінах може розміститися до двох людей для комфортного сну, а можна просто насолоджуватися простором самому. Ви отримаєте ідеальні умови для повноцінного відпочинку — утеплені кабіни та затемнювальні штори дозволять вам спати спокійно. Кліматична система може бути обладнана I-Park Cool, щоб підтримувати ідеальну температуру протягом цілої ночі.

Також є багато місця для зберігання всіх ваших речей. Фари, аудіо- і розважальна система та інші функції легко управляються з панелі приладів, панелі на задній стіні або за допомогою голосового управління. І це лише початок. Обирайте із ряду інших аксесуарів, які роблять життя в дорозі ще комфортнішим.

Комфортний сон

Обирайте між матрацом з пружинною системою air pocket або матрацом з пінним наповнювачем. Як би там не було, ви отримаєте преміальний комфорт для відпочинку. Для ще кращого сну ліжко можна регулювати, щоб компенсувати нахил при паркуванні на схилі.

Подвійні холодильники

Потрібно багато холоду? Жодних проблем. Ви можете придбати кабіну Volvo FH16 з подвійними холодильниками. Один на верхній задній полиці, а другий під ліжком.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВАШОЇ ВАНТАЖІВКИ

ЗРОБІТЬ ЇЇ СВОЄЮ

ГОТОВІ ДО КОМФОРТУ ПРЕМІУМ-КЛАСУ?

Ми допоможемо зробити правильний вибір.