Trucks

Ваша кабіна, ваша фортеця

Інтер'єр кабіни Volvo FH16

Ви керуєте, і ви же працюєте. Але тепер ви маєте більше контролю над усім у своєму Volvo FH16, ніж будь-коли раніше.

Відчуття еволюції виникає, щойно ви заходите в кабіну Volvo FH16. Вона відрізняється від того, до чого ви звикли — і все-таки дуже знайома. Кольори, матеріали та оздоблення безпомилково вкажуть на Volvo FH16. Навколо сидіння все розташоване там, де ви очікуєте. Ваша рука природно лягає на важіль перемикання передач I-Shift, акуратно вбудований в сидіння.

Але весь інтерфейс водія новий — розроблений так, щоб ви тримали руки на кермі, а погляд — на дорозі. Він дає вам повний контроль над усім, що потрібно для якісного виконання роботи, а також для підтримання прибутковості вашого бізнесу.

Приладовий дисплей повністю цифровий і відкриває нові можливості для адаптації робочого середовища до ваших потреб у будь-якій ситуації. Зручне управління тяговим зусиллям забезпечує кращу тягу поворотом ручки за годинниковою стрілкою, а на дисплеї приладів ви матимете повний контроль за блокувальниками диференціалу і навантаженнями на всі мости. Новий дев'ятидюймовий боковий дисплей дає вам змогу керувати функціями вантажівки, в тому числі до вісьмома камерами та додатками.

А з голосовим управлінням у кабіні Volvo FH16 ви маєте потужну допомогу.

Унікальні внутрішні поверхні Volvo FH16 забезпечують високий рівень якості. Зрозуміло, що це практично настільки комфортно, наскільки можливо у вантажівці.

Рівні оздоблення

Інтер'єр Volvo FH16 унікальний. Обирайте між двома рівнями оздобленнями. Крім того, ви можете вибирати із широкого спектру кольорів.

Оздоблення Volvo FH16

Комплектація з текстильною та шкіряною оббивкою, гумовими килимами, декоративними елементами та специфікаціями оздоблення.

Шкіряне оздоблення Volvo FH16

Комплектація з повністю шкіряною оббивкою, гумовими килимами, декоративними елементами та специфікаціями оздоблення. 

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зображення інтер'єру Volvo FH16

Хочете дізнатися більше про інтер'єр?

Поговоріть зі своїм дилером.