Trucks

Еволюція для задоволення найсуворіших вимог

Екстер’єр кабіни Volvo FH16

Це відмітний Volvo FH16, як ви його знаєте — з потужністю та комфортом в ідеальному балансі. І все-таки зрозуміло, що це — наступний крок в еволюції вантажівок.

Форма кабіни Volvo FH16 більш обтічна по краях, а зазори між верхньою та нижньою частиною переду зменшені, щоб покращити аеродинаміку та ефективність. Унікальна решітка радіатора Volvo FH16 має срібне оздоблення, натякаючи на щось особливе. 

Але найясніша ознака еволюції — це дизайн фар, що надає Volvo FH16 його знакового виразу. Виразні лінії фар перетікають в лінії форми кабіни, оминаючи передній кут і протягуючись назад з боків кабіни. Фари оформлені в чорній темі Volvo FH16. Навіть коли вантажівка стоїть, очевидно, що вона є однією з найпотужніших існуючих вантажівок — і при цьому ще більш вишуканою, ніж будь-коли.

Нові фари випускаються в трьох різних версіях, і вони не тільки добре виглядають — вони також заряджені покращеною функціональністю, яка робить життя в дорозі безпечнішим та комфортнішим. 

Ви також побачите, що металева емблема Volvo спереду більша, і коли ви наблизитеся до дверей, то помітите, що вхідні сходинки мають алюмінієві вставки. Деталі, які мають значення.

Так виглядає Volvo FH16

Обирайте між трьома видами зовнішнього оздоблення та із сотень кольорів.

Основне оздоблення

Комплектується чорною решіткою та бампером кольору thunder grey, дзеркалами тощо.

Міцне оздоблення переду в базовій комплектації

Комплектується посиленим бампером кольору thunder grey, чорною решіткою, боковими захисними панелями кольору thunder grey. Фари вирізняються кольоровим оформленням у чорних тонах.

Оздоблення Volvo FH16

Поставляється з унікальною решіткою зі срібним оздобленням Volvo FH16 і фарами, оформленими в чорних тонах. Бампер, дзеркала і всі інші елементи пофарбовані в колір кузова кабіни. Алюмінієві деталі на сходинці. 

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

 

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

 

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВАШОЇ ВАНТАЖІВКИ

ЗРОБІТЬ ЇЇ СВОЄЮ

Зображення екстер'єру Volvo FH16

ГОТОВІ ДО VOLVO FH16?

Він чекає на вас