Trucks

Налаштовані під вашу продуктивність

Volvo FH16 - шасі

Хочете вантажівку з шасі, створеним для роботи з завданнями, які ви збираєтеся покласти на нього. Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками. Це — робоче обладнання, якому можна довіряти.

Ваш Volvo FH16 — це точний інструмент на дорозі. Ви можете отримати вантажівку з повністю пневматичною підвіскою, як для вибагливих дальніх перевезень, так і для будівельних робіт. А з системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість і відчуття.

Ми можемо побудувати вам Volvo FH16, готовий буксирувати екстремальні вантажі в жорстких умовах або долати довгі маршрути магістралями у вибагливому темпі. І вони обидва починаються від однієї й тієї самої концепції шасі. Volvo FH16 може бути пристосований практично для всього, що вимагає великої потужності та керованості.

Тандемний підйомний міст

Використовуйте додатковий ведучий міст, але лише тоді, коли потрібно. Тандемний підйомний міст дозволяє відключати та піднімати задній ведучий міст під час розвантаження. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту, зменшує знос шин та скорочує споживання пального. 

Більше про тандемний підйомний міст

П'ять мостів одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете отримати 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше та зменшите витрати на налаштування. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Варіанти швидкої збірки

Завдяки численним варіантам специфікацій підготовка Volvo FH16 до встановлення будь-яких типів надбудов буде відбуватися швидко та легко. Новий електронний модуль надбудови легкий у використанні, а інструкції зі встановлення кузова Volvo (Volvo Bodybuilder Instructions) забезпечують онлайн-доступ до всіх необхідних технічних креслень і комутаційних схем. Все, щоб точно налагодити вашу роботу.

Готовий до встановлення надбудов 

ВАШ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИРІБ ГОТОВИЙ!

Дізнайтеся про деталі шасі у нас.