Trucks

Газовий Volvo FH LNG для дальніх перевезень

Volvo FH LNG — це вантажівка для перевезення важких вантажів на середні та далекі відстані. В плані керованості та продуктивності вона повністю аналогічна Volvo FH, що відома вам як взірець вантажівки для дальніх перевезень. Але з нижчим рівнем викидів CO2 та з потенціалом до скорочення ваших витрат на пальне.

Продуктивність відповідно до ваших потреб

В основу газового силового агрегату покладено визнану технологію двигунів, яка використовується у Volvo FH. І вона забезпечує таку саму продуктивність — але з на 20% нижчим рівнем викидів CO2*. Ви можете вибрати двигун потужністю або 420, або 460 к.с., тому немає потреби в компромісах.

Зменште свої витрати на пальне

Volvo FH LNG пропонує таку саму паливну економічність, як і у Volvo FH з дизельним двигуном. При цьому, оскільки зріджений природний газ зазвичай коштує менше, у вас є чудова нагода зменшити свої витрати на пальне.

Забезпечить потрібний запас ходу

Для важких вантажівок з газовим двигуном запас ходу завжди був проблемою. Наші двигуни ефективні, і в поєднанні з ЗПГ вони забезпечують запас ходу, достатній для здійснення перевезень на середні і далекі відстані. Оберіть один із трьох об'ємів паливного бака й оптимізуйте вантажівку для забезпечення запасу ходу до 1000 км.

Солідна технологія

Двигуни G13C у Volvo FH LNG виконані на основі наших найсучасніших двигунів D13K. Ефективність двигуна не поступається дизельному. А також аналогічними інтервалами технічного обслуговування, надійністю й ефективністю. 

*Це охоплює викиди від транспортного засобу під час дальніх перевезень (їх також називають «від бака до колеса») порівняно з вантажівкою, що використовує європейське стандартне дизельне пальне.

** Фактична економія пального та дальність ходу вантажівок, які працюють на ЗПГ, може змінюватися залежно від багатьох факторів, як-от швидкість руху, використання круїз-контролю, специфікація транспортного засобу, навантаження транспортного засобу, фактична топографія, досвід водія, технічне обслуговування автомобіля, погодні умови, тиск ЗПГ на заправній станції та температура.

Використання вантажівок на газі не лише сприяє чистоті довкілля. Це також представляє користь для нашої компанії у фінансовому плані завдяки зменшенню прямих і посередніх витрат.

Отримуйте оновлення про Volvo FH LNG з газовим двигуном

Ваш дилер Volvo Trucks ознайомить вас з останніми новинами щодо газових вантажівок у вашій країні.