Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FH з рівнем викидів, меншим на 20 %.

Volvo FH. Але викиди CO2 менші на 20 %

Volvo FH з газовим двигуном

Вантажівка для перевезення важких вантажів на середні і дальні відстані. Її продуктивність і ходові якості нічим не відрізняються від знайомої вам моделі Volvo FH. Але вона менше шкодить довкіллю та потенційно може зменшити витрати на пальне. Без жодних компромісів щодо експлуатаційних характеристик або продуктивності.

Euro 6 step D ● 420 к. с./2100 Н·м або 460 к. с./2300 Н·м ● I-Shift ● Тягач або кузовна вантажівка ● 4×2, 6×2 або 6×4 ● Запас ходу до 1000 км

Головні п'ять причин обрати Volvo FH LNG

На ринку немає жодної іншої вантажівки, подібної цій. Дізнайтеся, що робить її унікальною, та чому вона є чудовим вибором для вашого бізнесу та довкілля.

Виділяйтеся серед конкурентів

Ваші клієнти вимагають екологічно чистих перевезень? Добре. Volvo FH LNG забезпечує безпосереднє зменшення рівня викидів CO2 на 20 %*. І вам не доведеться жертвувати вантажопідйомністю або продуктивністю. І, як підсумок, конкурентоспроможністю.

Отримайте надійне рішення

Двигун — це серце будь-якого вантажного автомобіля. Газовий двигун розроблений на базі нашого надсучасного двигуна D13K. Але ми вивели його на якісно новий рівень — завдяки інноваційним рішенням він тепер може працювати на газі. Результат? Двигун G13C з продуктивністю дизельного. А також аналогічними інтервалами технічного обслуговування, надійністю й ефективністю.

Зменште свої витрати на пальне

Вантажівки Volvo з газовим двигуном вирізняються тією ж паливною економічністю, що й наші дизельні аналоги. При цьому, оскільки зріджений природний газ зазвичай коштує менше, у вас є чудова нагода зменшити свої витрати на пальне.

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»).

Як це працює?

Використання вантажівок на газі не лише сприяє чистоті довкілля. Це також представляє користь для нашої компанії у фінансовому плані завдяки зменшенню прямих і посередніх витрат.
Суспільство вимагає альтернативних, більш чистих видів палива. ЗПГ пропонує потенціал як для коротко-, так і для довгострокових рішень, зі значно зменшеним впливом на клімат.

На шляху до нульового рівня викидів

Енергоефективність і альтернативні види палива є ключовим елементом нашої стратегії переходу до екологічно чистого транспорту. Volvo FH LNG з газовим двигуном забезпечує безпосереднє зменшення рівня викидів CO2 на 20 %*. А завдяки здатності працювати на рідкому біопаливі викиди можна зменшити на 100 %. Ця вантажівка відкриває довгострокові можливості для переходу на відновлювані види палива, що зробить нас менш залежними від викопних джерел енергії. 

Усе це — важливі кроки в рамках нашої філософії, яка спрямована на забезпечення нульового рівня викидів CO2, а також здійснення перевезень з турботою про довкілля та ваш бізнес. Дізнайтеся більше про наші амбіції щодо альтернативних видів палива.

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»).

Дізнайтеся більше про наші амбіції щодо альтернативних видів палива 

Зменште свій екологічний вплив

З нашим калькулятором екологічного впливу ви зможете дізнатися, наскільки ви зможете зменшити свій негативний влив на планету завдяки нашим двигунам на ЗПГ, продуктивність яких не поступається дизельним двигунам.

Отримуйте оновлення про Volvo FH LNG з газовим двигуном

Ваш дилер Volvo Trucks ознайомить вас з останніми новинами щодо газових вантажівок у вашій країні.