Trucks

Вдома далеко від дому

ЖИТТЯ В КАБІНІ VOLVO FH

Часто залишаєтеся у вантажівці на ніч? Або просто вам подобається зручна та простора кабіна? Кабіна Volvo FH робить наступний крок в еволюції життя в дорозі. Тут ви в комфорті, незалежно від оточуючих умов. Ласкаво просимо у ваш дім далеко від дому.

Volvo FH пропонує вибір із п'яти різних розмірів кабіни, що дозволяє оптимізувати простір відповідно до ваших потреб. Всі вони пропонують приємне відчуття, зі світлом зверху. У чотирьох із кабін може розміститися до двох людей для комфортного сну. Гарно відпочити — це ключ до гарного виконання роботи. Утеплені кабіни та затемнювальні штори дозволять вам спати спокійно. Кліматична система може бути обладнана I-Park Cool, щоб підтримувати ідеальну температуру протягом цілої ночі.

Також є багато місця для зберігання всіх ваших речей. Фари, аудіо- і розважальна система та інші функції легко управляються з панелі приладів, панелі на задній стіні або за допомогою голосового управління. І це лише початок. Ми пропонуємо ряд інших аксесуарів, які роблять життя в дорозі ще комфортнішим.

Комфортний сон

Обирайте між матрацом з пружинною системою air pocket або матрацом з пінним наповнювачем. Як би там не було, ви отримаєте преміальний комфорт для відпочинку. Для ще кращого сну ліжко можна регулювати, щоб компенсувати нахил при паркуванні на схилі.

Подвійні холодильники

Потрібно багато холоду? Жодних проблем. Ви можете придбати кабіну Volvo FH з подвійними холодильниками. Один на верхній задній полиці, а другий під ліжком.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВАШОЇ ВАНТАЖІВКИ

ЗРОБІТЬ ЇЇ СВОЄЮ

ГОТОВІ ДО ЖИТТЯ НА ДОРОЗІ?

Ваш дилер допоможе вам облаштувати свій дім далеко від дому.