Trucks

Більше контролю, ніж будь-коли

Інтер'єр кабіни Volvo FH

Ви керуєте, і ви же працюєте. Але тепер ви маєте більше контролю над усім у своїй вантажівці, ніж будь-коли раніше. ЇЇ пристосовано до ваших потреб.

Відчуття еволюції виникає, щойно ви заходите в кабіну Volvo FH. Вона відрізняється від того, до чого ви звикли — і все-таки дуже знайома. Навколо сидіння все розташоване там, де ви очікуєте. Ваша рука природно лягає на важіль перемикання передач I-Shift, акуратно вбудований в сидіння.

Весь інтерфейс водія новий. З більшістю функцій, доступних за допомогою елементів управління на кермі, він створений, щоб допомогти вам тримати руки на кермі, а погляд — на дорозі. Він дає вам повний контроль над усім, що потрібно для якісного виконання роботи, а також для підтримання прибутковості вашого бізнесу.

Приладовий дисплей повністю цифровий і відкриває нові можливості для адаптації робочого середовища до ваших потреб у будь-якій ситуації. Новий дев'ятидюймовий боковий дисплей дає вам змогу керувати функціями вантажівки, такими як до восьми камер та додатки.

А з голосовим управлінням у кабіні Volvo FH ви маєте потужну допомогу.

Внутрішні поверхні та матеріали забезпечують високий рівень якості, незалежно від рівня оздоблення. Обирайте між трьома рівнями оздоблення та із широкої гами кольорів. Ви знайдете свій стиль.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зображення інтер'єру Volvo FH

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР?

Поговоріть зі своїм дилером.