Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Максимальна ефективність використання палива з Volvo FH.

Максимальний дохід

ПАЛИВНА ЕФЕКТИВНІСТЬ VOLVO FH

Економія пального дозволяє вам контролювати свої витрати та вплив на довкілля. Але перше й найголовніше те, що ви можете використати кожну краплю пального з максимальною користю. Не економте за рахунок продуктивності. З Volvo FH ви можете обирати із широкого спектру пропозицій для пошуку свого ідеального рішення. Наші силові агрегати створені для економії палива та при цьому забезпечують високу продуктивність. Крім того, для вашого Volvo FH є ще більше рішень, створених зробити ваші рахунки за паливо ще меншими. 

Потужні двигуни

Всі наші дизельні та газові двигуни були ретельно розроблені для економії палива — без погіршення продуктивності. Вони забезпечують чудову керованість і можливість використання найвищої передачі навіть під час підйомів. Ви зможете підтримувати постійну швидкість та при цьому економите пальне.

Пристосуйте вантажівку Volvo FH до власних потреб, і вона покаже свою паливну ефективність.

I-See — спостерігайте за падінням витрат на пальне

I-See — це система круїз-контролю, яка вловлює особливості ваших маршрутів з метою економії палива. Вона використовує дані про топографію місцевості, за допомогою яких розраховується швидкість і перемикання передач, які забезпечують максимальну економію пального. 

Більше про I-See 

Передавальне число відповідно до ваших задач

Задній міст — це останній ланцюжок в ефективній системі економії пального. Правильне передавальне число заднього мосту для дальніх перевезень забезпечує його гармонійну роботу з двигуном і зчепленням. Результат? Нижчі обороти. Більш зручне керування. І збільшує ефективність споживання пального.

Постійна швидкість, яку забезпечує система I-Cruise

Інтелектуальна система круїз-контролю. I-Cruise регулює вашу швидкість для зниження споживання пального. Це не лише дозволяє покращити вашу продуктивність за рахунок дотримання високої середньої швидкості, а й забезпечити більш безпечне та більш комфортне водіння.

Рух без перешкод

Використовуйте правильні шини з правильним тиском і правильно відрегульовані колеса і мости. Це допоможе вам значно скоротити витрати пального. Наші дослідження, що проводилися по всій Європі, свідчать, що у двох з трьох вантажівок неправильно відцентровані вісі та колеса. Таким чином, ця, здавалося, незначна деталь може забезпечити суттєві здобутки.

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Ознайомтеся з Dynafleet

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід'ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Курси навчання водіїв Volvo Driver Training 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПАЛЬНЕ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО

Ваш дилер може допомогти вам витиснути максимум із кожної краплі.