Trucks

Еволюція дальніх перевезень

Екстер'єр кабіни Volvo FH

Це найкращий Volvo FH — неперевершений досвід дальніх перевезень. І все-таки зрозуміло, що це — наступний крок в еволюції вантажівок.

Форма плавніша по краях, а зазори між верхньою та нижньою частиною переду зменшені, щоб покращити аеродинаміку та ефективність.

Але, що чітко свідчить про еволюцію — це дизайн фар, який надає Volvo FH його знакового профілю. Виразні лінії фар перетікають в лінії форми кабіни, оминаючи передній кут і протягуючись назад з боків кабіни. Навіть коли вона стоїть, видно, що ця вантажівка побудована для ефективності у високому темпі. Нові фари випускаються в трьох версіях, і вони не тільки красиво виглядають — вони також заряджені розширеною функціональністю.

Ви також побачите, що логотип Volvo iron mark спереду більший, і коли ви наблизитеся до входу, то помітите, що вхідні сходинки мають алюмінієві вставки. Деталі, які мають значення.

Оберіть рівень оздоблення

Обирайте між чотирма рівнями зовнішнього оздоблення та із сотень кольорів.

Основне оздоблення

Комплектується чорною решіткою та бампером кольору thunder grey, дзеркалами тощо. 

Міцне оздоблення переду в базовій комплектації

Поставляється з посиленим бампером кольору thunder grey, чорною решіткою, боковими захисними елементами кольору thunder grey тощо.

Розширене оздоблення

Поставляється з решіткою, пофарбованою в колір кузова кабіни, алюмінієвими деталями на сходинці. Бампер і дзеркала кольору thunder grey.

Найвищий рівень оздоблення

Поставляється з решіткою, бампером, дзеркалами тощо, пофарбованими в колір кузова кабіни. Алюмінієві деталі на сходинці. 

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.


Бажаєте побачити попередній результат? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Зображення екстер'єру Volvo FH

ГОТОВІ ДО VOLVO FH?

Він чекає на вас.