Trucks

Налаштовані під вашу продуктивність

Volvo FH - шасі

Незалежно від ваших транспортних потреб, вам потрібна вантажівка з шасі, створеним для виконання завдань, які ви збираєтеся покласти на неї. Ми підлаштовуємо ваше шасі для підтримки успіху ваших операцій — використовуючи компоненти та системи, які гарантовано надійно працюватимуть довгими роками. Це — робоче обладнання, якому можна довіряти.

Ваш Volvo FH — це точний інструмент на дорозі. Ви можете отримати вантажівку з повністю пневматичною підвіскою, як для вибагливих дальніх перевезень, так і для будівельних робіт. А з системою динамічного управлінням від Volvo важко знайти подібні керованість і відчуття.

Ми можемо побудувати для вас Volvo FH, готовий буксирувати екстремальні вантажі в жорстких умовах, або легкий тягач для поїздок дорогами. І вони обидва починаються від однієї й тієї самої концепції шасі. Volvo FH часто асоціюється з високим темпом і дальніми перевезеннями — але він може бути адаптований до ще більш вибагливих умов.

Більше про полегшені вантажівки 

Перегляньте специфікації шасі 

Тандемний підйомний міст

Використовуйте додатковий ведучий міст, але лише тоді, коли потрібно. Тандемний підйомний міст дозволяє відключати та піднімати задній ведучий міст під час розвантаження. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту, зменшує знос шин і скорочує споживання пального.

Більше про тандемний підйомний міст

П'ятивісні вантажівки

Перевозите важкі вантажі? Ви можете отримати 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше та зменшите витрати на налаштування. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Варіанти швидкої збірки

Завдяки численним варіантам специфікацій підготовка Volvo FH до встановлення будь-яких типів надбудов буде відбуватися швидко та легко. Новий модуль надбудови легкий у використанні, а інструкції зі встановлення надбудов Volvo (Volvo Bodybuilder Instructions) забезпечують онлайн-доступ до всіх необхідних технічних креслень і комутаційних схем. Все, щоб точно налагодити вашу роботу.

Більше про Інструкції зі встановлення кузова Volvo

ВІДКРИЙТЕ ПОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Ваш дилер допоможе вам підібрати шасі для вашого Volvo FH.