Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

СПЕЦИФІКАЦІЇ КАБІНИ VOLVO FE

  • Розміри кабіни
  • Функції кабіни

Розміри кабіни

Денна кабіна

Денна кабіна з комфортним ергономічним місцем водія. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 1600 мм, ширина – 2300 мм.

Коротка спальна кабіна

Коротка спальна кабіна має додатковий простір: його можна використовувати у якості службового приміщення з декількома додатковими відділеннями для зберігання речей, або у якості спального місця, встановивши ліжко для однієї людини. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2000 мм, ширина – 2300 мм.

Спальна кабіна

Спальна кабіна з ліжком для однієї людини. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2200 мм, ширина – 2300 мм.

Volvo FE – Денна кабіна
Кабіна Volvo FE «Комфорт» з ліжком у якості опції
Спальна кабіна Volvo FE з ліжком для однієї людини
Volvo FE – Денна кабіна
Кабіна Volvo FE «Комфорт» з ліжком у якості опції
Спальна кабіна Volvo FE з ліжком для однієї людини
Volvo FE – Денна кабіна
Кабіна Volvo FE «Комфорт» з ліжком у якості опції
Спальна кабіна Volvo FE з ліжком для однієї людини

Кабіна з низько розташованим входом

Кабіна з низьким входом має низьку вхідну сходину та місце для від одного до трьох пасажирів з пасками безпеки. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2200 мм, ширина – 2300 мм.

Низька кабіна Volvo FE з надзвичайно низьким розташуванням входу
Низька кабіна Volvo FE з надзвичайно низьким розташуванням входу

Функції кабіни

Підвіска кабіни
Механічна підвіска спереду та ззаду: пружинний амортизатор. Пневматична підвіска для передньої та задньої частини: пневматична опора.

Сидіння водія
Три різні рівні комфорту: Comfort, Standard і Economy. Усі три варіанти передбачають регулювання спинки, довжини, висоти та нахилу, а також мають вбудований підголівник.

Пасажирське сидіння
Обирайте між трьома різними рівнями комфорту: Standard, Economy або Basic.

Кольорове оформлення кабіни
Доступно близько 300 готових варіантів. Але, крім того, що пропонується, можна замовити і додаткові кольори.

Кермо
Діаметр керма складає від 460 до 500 мм в залежності від конфігурації вантажівки, положення самого керма можна регулювати за допомогою пневматики.

Люк у даху
Кабіну можна обладнати люком у даху, що відкривається на 50 мм. Доступно в скляному або сталевому виконанні. Люк може відкриватися або вручну, або за допомогою електроніки.

Обігрів кабіни
Система обігріву кабіни доступна у двох варіантах: з ручним управлінням, тільки обігрівач, або обігрівач та кондиціювання повітря з ручним управлінням. Також у якості опції доступна стоянкова система обігріву потужністю 2 кВт.

Місце для зберігання речей всередині кабіни
У кабіні є безліч практичних та легкодоступних відділень для зберігання документів та особистих речей. Над вікном знаходяться два відділення для зберігання речей, а також чотири DIN-відділення. Кількість місць для зберігання речей, різних відділень, місць для нотаток та гаків для одягу, вказаних у специфікації, є опціональною і може бути змінена.

Клаксони
На вибір доступні два додаткових типи клаксонів, електричний і пневматичний – два пневматичні клаксони, встановлювані на даху, чи один електричний клаксон під капотом.

Ліжко
Ліжко може складатися з одного або двох частин та мати ширину 580 мм або 780 мм. У якості опції існує захисний брус для ліжка.

Кабіна з низьким входом
Кабіна з низьким входом FE забезпечує легкий вхід завдяки відкриттю дверей на 90 градусів. Вона постачається у двох версіях: з плоскою підлогою або кожухом моторного відсіку, має чудову оглядовість для водія та, звичайно, оскільки це Volvo — безпека на вищому рівні.

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.