Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Завдяки низькому порогу кабіни було полегшено вхід і вихід із неї

Volvo FE

Продуктивність водія

Як зробити водіїв більш продуктивним? Покращити керованість. Дайте їм простий вхід та відмінну оглядовість. А також кілька інноваційних інструментів, які забезпечать економію часу, таких як потужна силова лінія та підвищена вантажопідйомність. Volvo FE – продуктивна вантажівка.

Система I-Shift покращує продуктивність

I-Shift – найбільш інтелектуальна система перемикання передач у портфоліо нашої компанії 

Завдяки своїй простоті, надійності та надзвичайній ефективності технологія I-Shift змінила галузь перевезень. Водії люблять її за відсутність жорсткого зчеплення та важелю перемикання передач, а також своєчасну автоматичну зміну кожної передачі. Крім того, вона дозволяє заощадити до 5% пального, тому оператори люблять I-Shift не менше.

Переключайтеся на I-Shift

Dynafleet дозволяє збільшити продуктивність по максимуму

Dynafleet – максимально збільште свою продуктивність 

Місцезнаходження, вантаж та показники. Час роботи водія. Статуси транспортного засобу. Звіти з обсягу викидів. Споживання пального. Система Dynafleet надає важливі дані про кожну вашу вантажівку у режимі реального часу, що дозволяє збільшити прибутковість та приймати найбільш вигідні для бізнесу рішення

Ознайомтеся з Dynafleet

Будьте продуктивнішими

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Він точно знає, як максимально збільшити вашу продуктивність та продуктивність вашого бізнесу.