Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Потужний двигун Volvo FE з високим крутним моментом

Висока потужність та продуктивність

Двигун Volvo D8K для Volvo FE

Розроблений нами двигун Volvo D8K – справжній чемпіон у будь-якій ситуації. А завдяки малому часу відгуку ви завжди зможете розраховувати на нього при необхідності маневрування у щільному потоку автомобілів. З альтернативами синтетичного дизельного пального та біодизеля можна працювати, там де застосовуються більш суворі норми.

Volvo FE d8k engine up to 350

Тепер ДО 350 К.С.

Тепер двигун D8K доступний з потужністю 350 к.с. і максимальним крутним моментом 1400 Н·м. Він розширює сферу застосувань Volvo FE і дозволяє використовувати його для вибагливих розвезень, вивезення сміття і простих будівельних робіт. Одинарна вантажівка з двома або трьома мостами, з причепом або без — Volvo FE має потрібні потужність і крутний момент. 

Volvo FE d8k engine alernative fuel

Готовий для використання альтернативного пального

Одна модель вантажівки. Багато типів палива. Volvo FE надає вам можливість обрати із кількох альтернативних типів палива саме той, що підходить для ваших задач. Та збереже довкілля.

СПГ
Зменшіть свої викиди CO2 на 100%*. Без зниження продуктивності. 9-літровий двигун на стисненому природному газі (СПГ) має потужність 320 к.с. та крутний момент 1356 Н·м.

HVO
Усі двигуни D8K можуть працювати на синтетичному дизельному паливі — HVO (гідрована рослинна олія). І та сама вантажівка може працювати й на звичайному дизельному паливі.

RME
Один із варіантів двигуна D8K320 може працювати на чистому біодизелі — (метилові ефіри рапсової олії).

 

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»)

Функції

Сталі показники

Наші дизельні двигуни розроблені для забезпечення продуктивності ваших потреб. І мінімізувати ваш вплив на довкілля. Щоб відповідати нормам Євро-6, ми поєднуємо селективне каталітичне відновлення (SCR) та систему рециркуляції вихлопних газів (EGR).

Потужна їзда

Випробуйте швидкодію двигуна D8K на власному досвіді. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.