Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Кабіна Volvo FE: неймовірний рівень комфорту всередині, у всіх відношеннях

Насолоджуйтеся поїздкою

Інтер’єр кабіни Volvo FE

Водій, що працює у комфорті, працює ефективніше. Тому ми облаштували кабіну Volvo FE з максимальним рівнем комфорту. Зручна сходинка спрощує доступ у кабіну. Перетнувши поріг, ви потрапляєте до просторого інтер'єру, обладнаного всім необхідним, який перетворює вашу вантажівку на спокійне місце, в якому дуже приємно працювати. Придивіться поближче

Volvo FE interior cabin overview studio

Концепція ергономічності

Прилади. Коробка передач. Засоби управління. Місця для зберігання речей. У Volvo FE все необхідне для роботи розташовано саме там, де вам зручно, та у легкодоступному місці. Мінімум рухів. Менший рівень стресу та втоми. Таким чином, ваші руки залишаються на кермі, а ваш погляд завжди спрямований на дорогу.

Чотири розміри кабіни

Вибирайте між чотирма варіантами кабіни — денна кабіна, коротка спальна кабіна, спальна кабіна та кабіна з низьким входом. Спальна кабіна — це найпросторіша модель, ідеально підійде для дальніх перевезень, коли вам потрібен відпочинок протягом робочого дня.

Volvo FE interior drivers seat studio

Ідеальне сидіння

Ергономічні сидіння Volvo FE з надійним кріпленням до підлоги, вбудованими підголівниками та ременями безпеки забезпечують ідеальне положення. Новий оббивний матеріал забезпечує чудовий опір забрудненню. Сидіння водія та пасажира можуть бути відрегульовані відповідно до різних потреб.

Залишайтеся в чистоті

Додайте чохли для сидінь і захистіть оригінальну оббивку вантажівки, полегшивши прибирання. Вони були спеціально розроблені Volvo та доступні у двох кольорових варіантах.

Багато місця для зберігання всіх ваших речей

Безліч місця для ваших речей

На панелі приладів. У дверях. Над вашою головою. Між сидіннями. Огляньте кабіну Volvo FE та ви побачите безліч простору для зберігання речей. Ви навіть можете розширити його.

Точно налаштоване 

Огляд інтер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер'єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

Працюйте у комфорті

Випробуйте концепцію ергономічності на собі. Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та подивіться на кабіну Volvo FE зсередини.