Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Інноваційні стратегії заощадження пального

Volvo FE

Паливна ефективність

Оскільки кожна краплина вагома, ми одні з перших розробили провідні технології, інноваційні сервіси та стратегії економії палива, що дозволять суттєво покращити прибутковість вашого бізнесу.

Volvo FH, паливна економічність

Відкрийте для себе силу управління даними

У поєднанні з курсами навчання водіїв система Dynafleet допоможе вам заощадити до 7 % пального.

Dynafleet — відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Ознайомтеся з Dynafleet

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід'ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Дилери Volvo Trucks – експерти з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?