Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Відбір потужності для будь-яких потреб перевезень

Більша потужність. Менші витрати

Механізми відбору потужності для Volvo FE

Механізми відбору потужності Volvo забезпечують обладнання з завантаження вантажу та інше устаткування водія руховою енергією, що сприяє зниженню загальних витрат. Завдяки нашому широкому асортименту ви обов'язково знайдете пристрій з технічними характеристиками, необхідними для вашої сфери діяльності. 

Якість, що забезпечує результат 

Взаємодія механізму відбору потужності та силової лінії вантажівки має вирішальну роль. Саме тому наші механізми відбору потужності призначені спеціально для сумісної роботи з двигунами та трансмісією Volvo. Вони надійні, легкі та прості у обслуговуванні, створені, щоб задовольнити суворим вимогам галузі перевезень.

Механізми відбору потужності чудово взаємодіють з двигуном та коробкою передач
Механізми відбору потужності для будь-яких режимів роботи

Максимум потужності

Механічна коробка передач? Наш легкий механізм відбору потужності, що залежний від зчеплення, забезпечує гнучкий діапазон крутного моменту до 800 Нм. У випадку автоматичної коробки передач, наш незалежний механізм відбору потужності забезпечує показник крутного моменту до 600 Нм.

Специфікації мають значення

Оптимальна робота. Висока якість. Проста установка. Оберіть необхідний вам механізм відбору потужності з шасі ще на етапі виробництва та у підсумку ви відчуєте та побачите переваги.

Механізми відбору потужності: встановлені на заводі

Більша потужність

Зробіть правильний вибір. Місцеві дилери Volvo Trucks готові допомогти вам у цьому.

Особливості VOLVO FE