Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Volvo FE для регіональних та міських перевезень

Ідеальня для перевезень міськими дорогами

КАБІНА VOLVO FE

Компактна. Цілеспрямована. З гордим знаком Volvo. Вантажівка Volvo FE яскраво виділяється серед інших вантажівок для здійснення міських та регіональних перевезень. А завдяки прямим формам кабіни, унікальним фарам V-подібної форми та ультрасучасним засобам безпеки, вона може похвалитися найвищим рівнем якості серед інших вантажівок свого класу.

Volvo FE — повноправний член сімейства вантажівок Volvo

Член родини

Плавні форми, аеродинамічний дизайн. Виразні штрихи та малюнки. Фірмові фари V-подібної форми. Volvo FE може бути меншою, але менші розміри означають також більшу спритність та меншу вагу — дві якості, які дуже ціняться при виконанні перевезень в умовах міста або його околицях. Привітайте повноправного члена престижного модельного ряду вантажівок Volvo.

Volvo FE exterior grille

Відзнака

Престижний залізний знак на Volvo FE розташований на передній частині транспортного засобу, ближче до водія. Це підкреслює, те що водій знаходиться ближче до вразливих учасників дорожнього руху. Це надає вантажівці враження наближення у щільному трафіку.

Volvo FE exterior blue truck turning

Вільний потік повітря

Вантажівка Volvo FL вирізняється плавними формами та аеродинамічним дизайном — дозволяє зменшити опір повітря і, в свою чергу, забезпечити чудові ходові якості та економне споживання палива. А завдяки унікальній стільниковій структурі передня решітка радіатора сприяє більш ефективному потоку повітря. Таким чином забезпечується краще охолодження двигуна та додаткове очищення відпрацьованих газів.

Обтічник на даху

Спойлер на даху знижує опір повітря. А в поєднанні з сонцезахисним козирком і бічними спойлерами призводить до ще кращих результатів.

Трисекційна концепція бампера

Інноваційна концепція бампера включає в себе сталеві кути, які забезпечують відмінний захист при зіткненнях. У випадку пошкодження секції, її легко замінити. Це означає менші витрати на ремонт.

Підберіть ідеальну кабіну

Огляд екстер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Зупиніться та уважно придивіться

Впевніться самі, що Volvo FE – одна з найкрасивіших вантажівок для виконання перевезень. Просто завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks.