Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Гнучка компоновка шасі Volvo FE

Основа успіху

Volvo FE – шасі

Наші інженери знають, що вам потрібно – універсальне шасі, що може бути пристосоване до виконання будь-якої задачі. Результатом їх роботи стали легкі, але дуже міцні шасі для перевезення найважчих вантажів. Неймовірно надійні. Та з майже безмежними можливостями налаштування. Таким чином, Volvo FE – ваш правильний вибір незалежно від сфери вашого бізнесу.

Шасі Volvo FE — для простого встановлення надбудов

Універсальне шасі

Конфігурацію шасі Volvo FE можна пристосувати майже до будь-якої надбудови. Міцні і стійкі, рівні шасі прямокутної форми спрощують встановлення надбудов і дозволяють виконувати навіть найважчі роботи. Крім того, завдяки покращеному пакету шасі для стандарту Euro 6 вантажівка Volvo FE не підпадає під суворі обмеження з кількості викидів шкідливих речовин.

Менше часу на надбудови

Замовте вантажівку Volvo FE і надбудовник отримає доступ до інструкцій Volvo Bodybuilder Instructions зі встановлення надбудови одразу ж. А завдяки наявності у системі точних специфікацій та тривимірних креслень, він зможе розпочати роботу ще до того, як вантажівка залишить виробничий цех. Таким чином, забезпечується більш швидка та економічно вигідна доставка.

Інструкції з установки кузова Volvo Bodybuilder Instructions

Інструкції з установлення надбудов дозволяють скоротити термін виконання замовлення
The Electronic Control System of the Volvo FE

Швидкий та простий процес завантаження вантажу

Електрона система контролю (ЕСК) може використовуватися для регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів та пульті керування. Все це забезпечує швидке та ефективне завантаження на будь-яку висоту.

Choose between mechanical cab suspension or air suspension

Ультрасучасна підвіска

Насолодіться плавним ходом вантажівки. На вибір пропонується механічна підвіска кабіни з використанням гвинтових пружин, передня та задня частина якої обладнана амортизаторами. А також повністю пневматична підвіска зі встановленими в передній та задній частині амортизаторами.

Volvo FE chassis cyclist blue truck

Електронна гальмівна система (EBS)

Передня і задня частини Volvo FE обладнані пневматичними гальмами з вентильованими дисками. Гальмівна система вантажівки з електронним управлінням (EBS) забезпечує кращі гальмівні характеристики з точки зору швидкості та безпеки та дозволяє зменшити знос гальм. Система включає ABS та систему взаємодії гальм, що забезпечує спільну роботу різних гальм вантажівки для рівномірного гальмування та зменшення зносу шин і гальм. Розширений пакет системи EBS також включає функцію Hill Hold (стоянка на схилах).

Гнучке шасі

Гнучке шасі

Індивідуальна, підготовлена або стандартна конфігурація

Шасі Volvo FE можна замовити у стандартній конфігурації. Але, якщо ви насправді бажаєте, щоб її було зручно дообладнати, ви можете замовити її з підготовчим комплектом або навіть повністю пристосованою до ваших конкретних потреб.

Для спеціальних варіантів застосування

Шасі можуть бути спеціально адаптовані до спеціальних застосувань, як то сміттєвози, автоцистерни чи автокрани. З метою оптимізації шасі доводиться міняти розташування таких компонентів, як баки для пального та рідини AdBlue.

Задні мости

Доступні чотири різні задні мости у різних комбінаціях. Діапазон вантажопідйомності складає від 13 до 23 тонн.

Неведучі задні мости

Вибирайте між двома типами неведучих задніх мостів — нерухомий неведучий задній додатковий міст з одинарними або здвоєними колесами або неведучий задній додатковий міст з гідравлічним приводом і з одинарними колесами. Обидві конструкції відрізняються функцією підйому ведучого мосту під час руху без вантажу.

Висота рами

Існують два варіанти висоти рами (266 мм і 300 мм) товщиною 7 або 8 мм залежно від моделі.

Внутрішні силові елементи рами

На тривісних автомобілях встановлюється внутрішній силовий елемент рами, який підсилює ділянку, до якої кріпляться задні мости.

Баки для пального

Залежно від специфікації вантажівки та особливих вимог, ви можете вибрати сталеві або алюмінієві паливні баки місткістю від 160 до 630 літрів.

Скриня для інструменту

Встановіть на свій Volvo FE дві окремі скрині для інструменту, щоб зберігати ремені для кріплення вантажу та інше обладнання. Розміри відповідно 55 літрів і 125 літрів.

Боковий протипідкотний захист

Посилені складані балки бокового протипідкотного захисту (SUP) установлюються фабрично. Розроблені у Volvo, вони поєднують у собі надійний захист і простоту обслуговування.

Передній міст

Доступні передні мости, що не потребують обслуговування з максимальною вантажопідйомністю 7,1, 7,5, 8,0 або 9,0 тонн.

Почніть створення вантажівки вже зараз

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks – він розповість вам можливості компоновки та допоможе створити ідеальну вантажівку Volvo FE.